Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacek3773    230

witam, padł aku w c360 i mam do wyboru dwa akumulatory kager wapniowy 95ah 800 rozruch cena 310zł z wysyłką, lub autopart w miejscowym sklepie (nie wiem jak się sprawują)92ah amperażu nie pamiętam za kwotę 285zł , może coś doradzicie który wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Z tych wynalazków to weź autopart w pobliskim sklepie, chociaż będziesz miał blisko reklamować.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

92Ah do C-360 to trochę za mały.Jeśli chcesz jeden to co najmniej 120Ah a najlepiej dwa po 6V.

Akumulatory kupuje się jak najbliżej domu ze względu na to że jest dużo ilość reklamacji.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Jeżeli chcesz 12V to kup sobie 125AH ZAP 750A cena ok 380zł. Chociaż faktycznie, jak kolega wyżej polecam 2*6V. Sam ostatnio kupiłem ZAPy 165AH i nie mam na co narzekać. Dałem za nie 500zł.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

wczoraj przyjechał kager , taki sam jest w c330 8 lat i nic się nie dzieje i mniejszy w osobówce 2,2dt z tego samego roku więc wybór padł na tą markę , zobaczymy ile ten wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

Panowie co dolac do nowego akku, woda destylowana czy cos innego ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3162

Kupiłeś nowy akumulator pusty?Jeśli jest pusty to woda i jeszcze coś tylko nie pamiętam co,bo jeśli wlejesz samą wodę to w zimie zamarznie.

 

A już pamiętam elektrolit.

Edytowano przez Piotruniu25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

nie pusty tylko w 2 czy 3 celach jest min. elektrolitu


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Ubytki elektrolitu zawsze uzupełnia się wodą destylowaną, ponieważ z aku nie paruje elektrolit tylko właśnie woda.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Tylko nie wiadomo czy braki poziomu są spowodowane nie wlaniem odpowiedniej ilości elektrolitu w fabryce, czy wyparowaniem wody o dziwo z 2 cel z nowego nieużywanego akumulatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Można też pójść innym tropem, skoro on jest nowy to spróbuj go zareklamować.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1378

Cześć, po 8 latach i 1 miesiącu :lol: padły mi aku centry 165ah w c360. Co teraz jest że tak powiem na topie, co kupić? Zmieszczę się z czymś porządnym w okolicy 500zł za dwa?

Edytowano przez jajonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Załóż jedną 125 o wymiarach jednej 6 i zmieścisz się bez problemu w marce z wysokiej pułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Za 500zł nie kupisz nic dobrego. Za 600zł kupisz nowe 165Ah Centra Agri HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

za centre bym podziekowal, w tej cenie kupilbym http://allegro.pl/moll-m3-plus-k2-100-110-ah-850a-p-test-adac-nr-1-i4253594364.html

jak nie jezdzisz duzo zima, lub masz cieply schron kupuj jedna 12, w tej cenie polecam http://allegro.pl/moll-kamina-start-95-100-ah-850a-p-test-adac-nr-1-i4287545679.html


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja za boscha T3 110 Ah HD zapłaciłem 580zł w sklepie z autoczęściami po dobrym targowaniu i zadowolony jestem z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Chodzi o to że dwa 6V wytrzymają dłużej i jest większy prąd rozruchowy.Ja od półtora roku mam zregenerowane dwa po 6V ZAP jeden 165Ah a drugi 190Ah.Odsiarczone z nowym elektrolitem i przy okazji alternatorem.Od półtora roku nie podchodziłem prostownika do ciągnika.Już z jedną 12V po jakimś czasie tak pięknie nie jest.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja teraz do kombajnu kupiłem EuroStar 100 Ah po 320 zł, u sąsiada wytrzymały 12 lat w 1212.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin4512    9

Witam. Koledzy mam od niedawna Belarusa 892.2 i w sobote mi padla 1 bateria . Moje aku to 12V 90Ah 670A mam 2*12V . Teraz pytanie. Mam do wyboru 12V 85AH 760 A Centra plus i 12V 90Ah 760A chyba sznajdera . Prosze o szybką odpowiedz bo jutro zamierzam cos kupic. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil927    230

Mogę polecić ZAPa bo mam 4 rok w ciapku o parametrach 12V 125Ah 690A i pali od strzała tylko musiałem wsadzić alternator ale Ty masz Belarusa to na pewno już masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

jaki akumulator potrzebny jest do silnika o pojemnosci 4000 cm^3, chodzi mi o prąd rozruchowy i pojemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj