mixolss

Massey Ferguson 3060 - Problem z zbyt dużym ciśnieniem w układzie hydraulicznym

Polecane posty

mixolss    19
Witam po w pięciu manometru w miejsce czujnika cisnienia, pokazuje ponad 50 bar ,tam powinno być 17, wyczyscilem trojdzial ,po ponownym uruchomieniu ciagnika cisnienie było tak duze że rozerwalo przewód idący od orbitola do zaworu. Po naprawie węża i wyczyszczeniu zaworu w orbitolu , przy następnej próbie podpalenia ciagnika rozerwalo wąż zasilajacy tur-a. Ktoś może miał podobny przypadek? Zazwyczaj jest problem z zbyt niskim cisnieniem a u mnie podczas próby załączenia napędu bądź blokady cisnienie jest tak duże że zadusza silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Może źle złożyłes trojdzial. Występuje tam chyba tloczek i sprężyna jak dobrze pamiętam . Może czegoś nie zalozyles 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mixolss    19

może być że odwrotnie włożyłem najpierw tloczek a nastepnie docisnolem sprężyna , dzięki za podpowiedź jutro sprawdzę, rura mam wiernego w rozdzielacz z tylu ciagnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Ale to są dwa oddzielne układy jedyne co je łączy to pompa w której mogło puścić uszczelnienie miedzy sekcjami i wywala węże któte są słabe jedyne logiczne wytłumaczenie jak dla mnie a ten wąż z orbitrola do zaworu to szmaciak nie ma co się dziwić że pękł. Wepnij zegar w złącze pomiarowe niskiego ciśnienia i daj obciążenie na podnośnik podnoś i patrz czy ciśnienie rośnie

Edytowano przez sznajdik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj