Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MDSikor    6

Fajnie wygląda! Taki potężniejszy :) On ma zastąpić wersje premium czy waterloo?

Jeżeli się spojrzy na moce, to według mnie zastąpi on wersję Waterloo.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vojt4s    3

skad wiecie czy z rama ciagnik wiecej wytrzyma juz inzynierzy JD lepiej wiedza co jest dobre i na pewno nie jest to zwiazane z kosztami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

inzynierowie jak juz i to niestety nie oni zadza, a ekonomisci i wlasnie w tym caly myk ;) .

 

tak wyobraz sobie z grubsza czy polaczenie srubowe moze wytrzymac tyle samo np na zginanie, czy obciazenie przemienne co odlew o odpowiedniej grubosci?

 

w dzisiejszym swiecie wszystko jest zwiazane z kosztami i tak juz bedzie, wiec nie ma co sie oszukiwac, ze dostaje sie cos za darmo, ze ciecia sie robi po to, zeby bylo lepiej, ze mozna byc bardziej konkurencyjnym wykonujac towar o tej samej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vojt4s    3

to twoim zdaniem taniej jest zrobic odlew niz zastosowac rame to mam na pewno jakis zwiazek z wytrzymaloscia calej konstrukcji oczywiscie na dobre a i po drugie to nie jestem pewien czy ten ciagnik nie ma pelnej ramy, gdyrz wydaje mi sie, ze posiada on rame tak jak jego mlodszy brat z seri 62xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

to twoim zdaniem taniej jest zrobic odlew niz zastosowac rame

?

nie jestem pewien czy ten ciagnik nie ma pelnej ramy, gdyrz wydaje mi sie, ze posiada on rame tak jak jego mlodszy brat z seri 62xx

ja tez nie jestem, bo go nie widzialem, ale skoro chlopaki, ktorzy widzieli i mowili ze nie ma to im wierze, tymbardziej, ze to tacy ogarnieci ;)

 

co to za seria 62xx??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vojt4s    3

 

co to za seria 62xx??

 

Moj blad malem na mysli 6x30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

U kolegi 2 razy w deutzu skrzynia padła :blink:1 raz po 2000 a 2 po 4500 jak myślicie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Ze szczura po herbacie ekspresowej wróżyć nie będziemy, więc pisz Waść śmiało. smile.gif

 

W 7R będzie dostępna jeszcze jedna skrzynia CommandQuad, podstawową skrzynią będzie teraz AQ+. Kabina będzie występować kilku wersjach: konsola boczna, CommandArm, Premium, dodatkowo będzie dostępna amortyzacja kabiny. Co więcej będzie można zamontować sprzęt grający z Bluetooth, USB, zestawem głośnomówiącym i najlepsze z subwooferem. Hydraulika 174 lub 227 litrów na godzinę, a układ kierowniczy będzie dostepny z systemem aktywnego wspomagania.

 

Serię otwiera 7200R w cenie 150 k € netto, a zamyka 7280R w cenie 190k € netto.

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

227 litrów na miutę, chyba :D

Drogie się robią te zabawki. Zobaczymy co będzie jak zlikwidują dopłaty z unii.

 

227 na godzinę- to ciapek ma więcej B) w sumie zależy który ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

pierwszy rywal fendta 800. widac jak sie zmieniaja proporcje, dzis ciagniki najwieksze atakuja 400 KM, a srednie 300 :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jasne, że na minutę. tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

nie poprostu ciagniki o mocy 150 KM beda mialy 3 cylindry, bo sie okaze, ze emituja o 2% mniej toksyn <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez tych zielonopisowców za niedługo będziemy motyką warzywka uprawiać, bo hodowla nawet koni ,,produkuje za dużo metanu'' ;[ :blink: . No to po co robić takie JD'y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Już tak nie straszcie . . . :D


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata się zbliża :lol: .... Wulkany wybuchają, ziemia się trzęsie, a chińczyki nam autostrady budują ;) I jak tu nie straszyć.

 

Ja jeszcze chcę sobie tymi traktorami przynajmniej pojeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

No właśnie Chińczycy zaprzestali budowy A2 :lol:


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawny    7

nie chinczycy zaprzestali tylko polscy podwykonawcy, gwoli scislosci.

Edytowano przez slawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

chyba trochę z tematu zboczyliście, czy 7r w Polsce jest już w sprzedaży ?


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj