Zaloguj się, aby obserwować  
witek

czym zastąpic Ursusa c-360 ??

Polecane posty

witek    2

chciał bym cos kupic ale to tak na wiosne chyba ze cos samo wpadnie w rece :)...powiem tak ciagnik by simigał by kosiarce dyskowej ,opryskiwacz,zgrabiarka i przetsasaczka do zielonek i takie drobne sprawy , na ciagniki napewno chciał bym miec TUR-a co radzicie ,szukam ciągnika w przedziale cenowym ok 50/70tyś zł a moze ktoś z was mam coś takiego na sprzedanie ??


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

bez urazy ale ja bym wolał dobrze wyremontować 60 a pieniądze zainwestować w coś innego


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

tak ale ja z c360 mam troszke dziwno sprawe...nie chce sie tu zagłąbiac w szczeguły ale chce kupic taki ciągnik i miec własy i koniec a jak jest troszke kasy to trzeba inwestowac


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek86    0

zetorek5340 wzupelnosci wystarczy


nie ma brzybkich dziewczyn,czasami tylko jest za malo alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

albo zetor 7211 ta sama skrzynia co w 60 silnik prawie ten sam ale ma większe tłoki = więcej mocy a jakiego ma buta


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

coś z napedem i troszke młodsze od tego co proponujecie


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

a jak sie to spisuje mam ktoś taki ??


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

za 50/70 tys nie kupie nowego ale w miare młode rocznikiem bedzie co myslicie o lampo 60??


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

raczej ludzie to chwalą , tylko że nie spotkałem się jeszcze by ktoś to sprzedawał . A może MTZ , możesz mieć nowego do 70 tys


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcnt    13

jesli MTZ niech sciaga z bialorusi, znacznie lepsze wykonczenie ;)

Lub poszuka takich co je do kraju sciagaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Za 70 tys. z Pronaru to sie nie kupi , wiec oczywiste że oryginał .


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tores    1

za c-360 myśle że dobry będzie zetor 3340turbo lub ten nowy ursus 4025 o ile będzie mił ciekawe wyposażenie moc ok54km i nietrzeba będzie kup-owac nowych maszyn bo od 60-siątki spokojnie wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

c360 pracuje u mnie z owijarka do bel oraz transport a nie do orki itp...a MTZ nie chce mam juz...ciagnik mam pracowc z opryskiwaczem siewnikiem kosiarka cyklopem itp


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zetora seri 3340 - 7340 nowego już się ponoć nie dostanie poniewarz, silniki nie spełniają norm emisji spalin czy coś w tym stylu. Jako nowy ciągnik proponuje farmtrac-ka 70 WD albo 665DT sam się zastanawiam nad jego kupnem, te ciągniki mają silniki forda które ponoć są bardzo oszczędne w przeciwieństwi do zetorów...


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

Wiesz co ja na rolnictwie sie jeszcze za wiele nie znam, ale coś wiem i radziłbym Ci poczekać na wznowienie SPO jak masz 70 tys. zł to jeżeli dadzą drugie tyle to będzie razem 140tys., czyli nie taka mała sumka za którą możesz kupić NOWY ciągnik dobrej klasy i jeszcze jakieś maszyny. Nie wiem kiedy zostanie wznowione, ale na pewno zostanie wznowione bo jest to opisane w PROW 2007-2013. To jest tylko moja rada. Nie wiem jak wygląda Twoja sytuacja z tym ciagnikiem, jeśli jest Ci na gwałt potrzebny to czekanie na SPO jest nie możliwe.

Pozdrawiam i zycze dobrego wyboru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

@młody17. Ładnie to wszystko wygląda na papierku i co myślisz jak szybko zwróciłby Ci sie ciągnik za 140 tysięcy ?? Kredyt też łatwo wziąć ale spłacić...to jush inna bajka


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

25 letni traktor za 50 patyków <szok> tyle że to fendt (no comment)

a u mnie ludzie myślą że jak pracuje na łące to ma być z napędem na jedną oś, ale to dlatego że mają małe łączki gdzie się nie ma jak rozpędzić. szczerze też nie jestem lepszy ale coż tak dzielili tylko czekać na scalenia.


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

No nie wiem może się mylę?? Chodzi mi o to, że zainwestowałby 70 tys. bo drugą połowe wróciłaby Unia. Rzeczywiście masz troche racji, że to tylko na papierku ładnie wygląda, ale... mogłoby sie udać:huh:

Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPO to jest bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla mniejszych gospodarst. Tylko naj trudniej jest zdobyć połowę pieniędzy :huh: bo póżniej to już kwestja czasu:) i nowiutki ciągniczek stoi w garażu:))


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zubron2048    1

Ja ci proponuje w zamian C360 ciekawy ciągnik, jest to Pronar Żubroń 2048A.Żubroń ma napend 4x4,moc 48 KM zużycie paliwa jest praktycznie takie samo jak w c 360.Komort pracy jest nie poruwnywalny. Wszystkie prace które wykonujesz c360 Żubroń zrobi bez problemu , wiele szypciej i wlepszym konforcie.


Ursus 2812+Case 845 XL plus+MF 3065=zgrana ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj