damianus2222

Zestaw nabudowany Agro Masz Aquila vs. Agro Tom SPT

Polecane posty

damianus2222    119

Witam, 

Szukałem podobnego tematu, ale użytkowników na AF tych głośnych nie słychać ani się nie ujawniają oficjalnie. Mam pytanie, planuje zakup siewnika nabudowanego na początku chciałem Agro masz SNT 300 nabudowany na bronie talerzowej. Ale być może chciałbym dorzucić trochę i skorzystać z zakupu nowości Agro masz Aquila lub Agro tom spt. Które mają już trochę lepsze udogodnienia próba krecona, docisk itp. Dodam że parametry zbliżone, skrzynia nasienna jest w obu blisko ciągnika co jest na plus. Zależy mi na regulacji pracy sekcji uprawowej więc jest to w AG. No i komputer Mueller też przemawia na korzyść AG. Mam kontakt z pewną osoba która siewnik aquila ciaga valtra t144. U mnie ciągalby to jd 6155M. Nominalnie 155KM max 171KM. Podnośnik 7,5t. Mam balast 1t tzw mocno wysunięty lub 850 kg jd. Masa zestawow ze zdjęcia ok 2400/2500 z wałem gumowym. Proszę o opinie kto to widział i w ogóle. Pozdrawiam 

IMG_20201211_195903.jpg

Edytowano przez damianus2222
Błąd pisowni

sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubawww    314

kolega ma podobny z zachodu i 200 koni pierdzi zastanowilbym sie nad tym siewnikiem do tak malego ciagnika'

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valt144    7
Dnia 11.12.2020 o 20:09, damianus2222 napisał:

Witam, 

Szukałem podobnego tematu, ale użytkowników na AF tych głośnych nie słychać ani się nie ujawniają oficjalnie. Mam pytanie, planuje zakup siewnika nabudowanego na początku chciałem Agro masz SNT 300 nabudowany na bronie talerzowej. Ale być może chciałbym dorzucić trochę i skorzystać z zakupu nowości Agro masz Aquila lub Agro tom spt. Które mają już trochę lepsze udogodnienia próba krecona, docisk itp. Dodam że parametry zbliżone, skrzynia nasienna jest w obu blisko ciągnika co jest na plus. Zależy mi na regulacji pracy sekcji uprawowej więc jest to w AG. No i komputer Mueller też przemawia na korzyść AG. Mam kontakt z pewną osoba która siewnik aquila ciaga valtra t144. U mnie ciągalby to jd 6155M. Nominalnie 155KM max 171KM. Podnośnik 7,5t. Mam balast 1t tzw mocno wysunięty lub 850 kg jd. Masa zestawow ze zdjęcia ok 2400/2500 z wałem gumowym. Proszę o opinie kto to widział i w ogóle. Pozdrawiam 

IMG_20201211_195903.jpg

i jak sobie Valtra radzi z tym siewnikiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Stonka36
      Witam. Planuję zakupić siewnik (jak na zdjęciu). Potrzebuję pomocy w określeniu modelu i jeśli to możliwe podesłanie mi instrukcji. Z góry dziękuję za pomoc 🙂. 


      VID-20190309-WA0000.mp4
    • Przez zet9540
      Witam mam problem nad wyborem zestawu uprawowo-siewnego do 70 tyś netto , siewnik biorę na modernizację . Proszę o propozycję
    • Przez ROBERTINHO
      Panowie mam pytanko. Czy ma ktoś z was ten siewnik i wie czy sieje on dobrze?
      Najważniejsza napewno jest ta skrzynia bezstopniowa do regulowania dawki wysiewu. Czy jest ona precyzyjna?
      Myślałem by kupić jakiegoś nowszego poznaniaka albo Famarola-a  używanego no i tu jest problem bo te używane to przeważnie są już albo dojechane albo redlice pogięte.
      Dlatego chciałbym sie dowiedzieć jak to z tymi euromaszami jest?
    • Przez Stonka36
      Witam. Potrzebuję zdobyć instrukcję obsługi do siewnika Kutnowiak S068 /1. Z góry dziękuję za pomoc 😁. 
    • Przez damian315
      Posiadam siewnik nordsten 3m i taki oto sterownik, może mi ktoś wytłumaczyć jak on działa bo próbowałem różnych kombinacji i w żaden sposób nie może załączyć ścieżek . Z góry dziękuje za pomoc .

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj