Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
matus123

zbiornik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matus123    0

koledzy mam problem z zbiornikiem paliwa w c 360 jak wymontowaliście zbiornik to wyjmowaliście kabinę pytam bo ja właśnie będę musiał zciągać :) kabinę proszę o opinie na ten temat za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje

damian95    22

koledzy mam problem z zbiornikiem paliwa w c 360 jak wymontowaliście zbiornik to wyjmowaliście kabinę pytam bo ja właśnie będę musiał zciągać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Witajcie,
      chciałbym was zaprosić do nowej strony - www.agrodzienniczek.pl
      Jest to nowy projekt - w całości zaprojektowany przeze mnie i wdrażany przez naszych programistów.
      Chodzi mi o to, aby stworzyć najprostszą możliwą kartę pola. Z informacjami o kosztach, z fajnymi modułami do wykresów i aspektu finansowego gospodarstwa.
      System dziś jest w wersji beta - w kolejnych dniach wprowadzamy nowe proste funkcje które ułatwiają nam prace.
      Dla przykładu dodanie wszystkich prac dla mojego 30 ha gospodarstwa zajęło mniej niż godzinę czasu.
      Oczywiście jesteśmy w wersji beta więc jest jeszcze sporo niedoróbek ale cały czas nad nimi pracujemy.
      Jeśli chcecie potestować to gorąco zapraszam.
      Można się logować swoim kontem z AgroFoto.pl

Na dziś rozwiązanie jest w 100% darmowe. Docelowo jednak będą moduły płatne, ale cena będzie na poziomie kilku złotych miesięcznie tak aby tylko pokryć koszty pracy naszych programistów.
      Jeśli zauważycie jakieś błędy - śmiało tu piszcie, lub do mnie na maila. To samo tyczy się pomysłów na rozwój programu - jestem do Waszej dyspozycji.
      Pozdrawiam
      yacenty
    • Przez Farm2016
      Witam serdecznie użytkowników forum.

W najbliższym czasie ma odbyć się spotkanie programistów dotyczące problemów rolnictwa. Jego celem będzie rozpoczęcie pracy nad aplikacjami rozwiązującymi i wspomagającymi wybrane zagadnienia. Proszę użytkowników forum o wzięcie udziału w dyskusji na ten temat, a dla zainteresowanych samą ideą zapraszam do poczytania wątku "Food 2.0" na stronie koduj dla polski.

• Przez soltys13
      Witam  

Szukam programu   do zarządzania  gospodarstwem    uprawy  park maszynowy  zwierzęta.
       który wg was program jest lepszy  ?? 
    • Przez Zetor90
      Witam mam pytanie czy posiada ktos program do obslugi stada krow mlecznych??
    • Przez bhdemeter
      Witam!

Ktoś ma jakieś ciekawe apki dla smartfonów rolników? 

Jakieś propozycje?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.