Skocz do zawartości
Ursusc385

Wydmuchuje olej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
romek6340    203

Rozumiem, że jakiś lewy, podrobiony olej kupić można i silnik przez to zatrzeć. Zdarza się...

Jednak jak tak czytam Twój post to nie wygląda mi to na jakąś aluzję, żart tylko brzmi dość poważnie. Oleju silnikowego ze słonecznikowym to raczej pomylić się nie da chyba, że któregoś na oczy nie widziałeś :D

kombinator18    18

Witam
Wydmuchuje dosłownie mi olej z tej małej raczki od sprezarki co sie podnosi i tak samo spod dekielkow zaczeło, w dodatku gdzies z obudowy rozrzadu.
Jak wyłacze ciagnik po chwili i odkrece wlew oleju to az cisnienie powietrza jest ze dmuchnie :ph34r:
Korek do wywalenia bo nie puszcza powietrza ? ma w ogole dmuchac cokolwiek z wlewu oleju bo gdzies tu wyczytałem ze to tez odma,nie dmucha olejem tylko same powietrze.
Nie kopci mi ani nie brakuje mocy.
Cisnienie oleju tez ma dobre.
Jak odkrece korek wlewu oleju slysze delikatny stuk,odkrecic mise i zobaczyc czy cos sie nie poluzowało ?
Silnik zachowuje sie idealnie nie kopci nawet przy obciazeniu,rano odpala od strzała,mocy ma od groma predzej sie zakopie niz udusi.

Edytowano przez kombinator18

Wiadomość z agroFakt.pl

MrCzesio123    2

Rozumiem, że jakiś lewy, podrobiony olej kupić można i silnik przez to zatrzeć. Zdarza się...

Jednak jak tak czytam Twój post to nie wygląda mi to na jakąś aluzję, żart tylko brzmi dość poważnie. Oleju silnikowego ze słonecznikowym to raczej pomylić się nie da chyba, że któregoś na oczy nie widziałeś :D

nie serio mówię wyglądał jak normalny olej tylko dobrze że go szybko wymieniłem bo bym silnik zatarł..

romek6340    203

No właściwie jak tak ze wszystkim kręcą, że pewnie dodał do niego jakiś "uszlachetniaczy" i mógł przypominać normalny olej silnikowy. Trzeba uważać na takich sprzedawców.

farmtraczek    1

Witam :)

Zrobiłem remont C 360 po przejechaniu jakieś 10 mth wziołem go do bronowania i wydmuchał mi olej na wlew oleju , potem był spokuj bo robił w lekszył pracach ale po przejechaniu 37mth wziołem go do kosiarki i zrowu mi się pokazał , obecnie ma 43mth jak sie rozgrzeje zdejmie korek wlewu oleju i jak przystawie ręke ,przygazuje to pluje olejem czy to normalne na dotarciu? , A i odpoczątku pluł na wydech olejem ale po 30 mth już nie pluje smile.png

Boje się czy nie za wcześnie dostał ciężkiej pracy :/ Mechanik mi mówił że morzna jezdził tylko że nie morzna go przegrzać mam załorzony termostat i temperatura zawsze jest na początku zielonego pola

MrCzesio123    2

Witam :)

Zrobiłem remont C 360 po przejechaniu jakieś 10 mth wziołem go do bronowania i wydmuchał mi olej na wlew oleju , potem był spokuj bo robił w lekszył pracach ale po przejechaniu 37mth wziołem go do kosiarki i zrowu mi się pokazał , obecnie ma 43mth jak sie rozgrzeje zdejmie korek wlewu oleju i jak przystawie ręke ,przygazuje to pluje olejem czy to normalne na dotarciu? , A i odpoczątku pluł na wydech olejem ale po 30 mth już nie pluje smile.png

Boje się czy nie za wcześnie dostał ciężkiej pracy :/ Mechanik mi mówił że morzna jezdził tylko że nie morzna go przegrzać mam załorzony termostat i temperatura zawsze jest na początku zielonego pola

Ja też robiłem niedawno remont c 360 3p jak miał 4mth dałem go do bronowania chodził jak powinien jeszcze dostałem gwarancje do 50 mth.. tak to pracuje przy turze ale mało pracuje ale jak coś już nim  robię to jeździ na pełnym gazie i nic się nie dzieje.. Moim zdaniem mechanik nie umiał go nawet dokładnie zrobić

balcerek1    91

Nie widziałeś 3p z dupnym blokiem to bzdury piszesz.Każdy silnik po przebiegu 200 motogodzin ocenisz bo nie wiesz jak go ktoś użytkował po remoncie bo jak za 10  godzin się unormuję to po 1000 motogodzin oliwę chlapię jak dobry rolnik piwko za sklepem.Sorki za określenie ale tak to w moich stronach jest. :D

jacek3773    11

moja c360 do 40mth nic nie robiła tylko pyrkotała w garażu , może to i strata paliwa ?????? potem poszłą w rotacyjną i nie mam problemów z przedmuchami ,braniem oleju itp.

radek1983    0

witam mam pytanie zakupilam koncowki wtryskiwaczy do c360 firmy wuzetem i czy jest to możliwe ze po okolo 2 godzin pracy na nich jedna sztuka mi padla dodam ze ustawiane mial dodatkowo zawory i teraz jakos dziwnie pracuje i tak jak by cos w nim grechotalo od czasu do czasu i czasem puszcza bialy dymek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się