Kajdano

Rozdzielacz tłoka podnośnika dx

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kajdano    0

Witam wykręciłem okrągły rozdzielacz/ zawór podnośnika dx 3.90 i nie wiem jak go zbadać czy jest dobry czy raczej do wymiany , macie jakieś porady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekFT675DT    11

A co sie działo że rozdzielacz wyciągnołeś? Jeśli podnośnik nie trzymał to pierw wymień uszczelniacz na głównym tłoku. A rozdzielacz tak na stole sprawdzić to będzie raczej nie możliwe zwłaszcza taki okrągły jak jest w df

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajdano    0
7 minut temu, radekFT675DT napisał:

A co sie działo że rozdzielacz wyciągnołeś? Jeśli podnośnik nie trzymał to pierw wymień uszczelniacz na głównym tłoku. A rozdzielacz tak na stole sprawdzić to będzie raczej nie możliwe zwłaszcza taki okrągły jak jest w df

No robię remont zdjąłem pokrywę to chciałem wszystko ogarnąć żeby nie ściągać kabiny drugi raz , podnośnik nie trzymał zbyd dobrze a pierścień był tylko jeden gumowy i nie był w jakiejś złej kondycji więc się zastanawiam co czy może rozdzielacz winny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajdano    0
7 minut temu, radekFT675DT napisał:

Jeśli pierścień gumowy w dobrym stanie no to jedynie pozostaje rozdzielacz.

O tak wyglądał i nie był jakiś mocno pozdzierany , na zdjęciu jest już zdjęty. No ciekawe czy to wina rozdzielacza 

IMG_20201121_170732.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekFT675DT    11

Warto by jeszcze założyć nowy uszczelniacz i sprawdzić, bo szkoda kasę na rozdzielacz wydawać, rozdzielacz i tak chyba bez problemu wyciągniesz bez ściągania kabiny, ja w dx 6,30 bez problemu rozdzielacz wyciągałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajdano    0
26 minut temu, radekFT675DT napisał:

Warto by jeszcze założyć nowy uszczelniacz i sprawdzić, bo szkoda kasę na rozdzielacz wydawać, rozdzielacz i tak chyba bez problemu wyciągniesz bez ściągania kabiny, ja w dx 6,30 bez problemu rozdzielacz wyciągałem

No chyba będę musiał tak zrobić żeby go wsadzić i po założeniu nowych pierścieni bo metalowego nie było wg zobaczę jak będzie trzymał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajdano    0
Dnia 30.11.2020 o 18:20, radekFT675DT napisał:

Warto by jeszcze założyć nowy uszczelniacz i sprawdzić, bo szkoda kasę na rozdzielacz wydawać, rozdzielacz i tak chyba bez problemu wyciągniesz bez ściągania kabiny, ja w dx 6,30 bez problemu rozdzielacz wyciągałem

Wie pan może jak powinny iść te 3 pierścienie na ten tłok co wysłałem , dodam że ten biały jest plastikowy i giętki myślałem że to będzie metalowy 

IMG_20201201_190114.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekFT675DT    11

Pierw ten gruby czarny, później czarny cienki, i na końcu ten biały, przynajmniej tak jest w katalogu od dx 6,30

4.pdf

Strona 28

Edytowano przez radekFT675DT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj