Bystrovv

Renault ares nie dzialaja wyjscia hydrauliczne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bystrovv    0

Witam mam nastepujacy problem w moim aresie, z biegiem czasu przestaja dzialac wyjscia hydrauliczne. Ostatnio przy orce tak jaby wyjscia sie zacinaly i przy obrocie plug zatrzymal sie w martwym punkcie zauwazylem ze waz id obrotu wyszedl kekko z zakucua i byl wyciek wiec zakulem waz na nowo dolalem oleju i myslalem ze to sprawe zalatwi ale problem pozostal wtedy uzytkowalem 2 pare wyjsc ktora jest polaczona z przednim tuzem ale olej skierowan jest na tyl. Ciagnik mam od roku a pierwszy objaw niedzialajacych wyjsc pojawil sie we wrzesniu po odpieciu takerzowki ktora mialem na testy i miala hydrauliczna regulacje walu ktora byla podpieta na pierwsza pare. Teraz nie ma reakcji na 1i3 parze wyjsc  i nie slychac przeplywu oleju natomiast na 2 parze słychać przeplyw oleju ale nie obraca pluga. Olej jest czysty stan jest dobry. Prosze o jakas porade moze ktos mial taki problem 

Partyzant85    1133

A nie masz tam jakiejś regulacji przepływu ? może za mocno skręcone

Partyzant, Egzorcysta amator, Garażowy wynalazca, Gwiazdor z Agrofoto.

Bystrovv    0
18 minut temu, Partyzant85 napisał:

A nie masz tam jakiejś regulacji przepływu ? może za mocno skręcone

Regulacja przeplywu jest ale nie ruszałem jej nigdy bo wszystko dziakalo jak należy do pewnego momentu i nie wydaje mi sie zeby same sie przestawily

Wiadomość z agroFakt.pl

Partyzant85    1133

No to spróbuj pokręcić - może akurat to. A może kostka pamięci w pługu - próbowałeś pług do innego ciągnika podpiąć?

Partyzant, Egzorcysta amator, Garażowy wynalazca, Gwiazdor z Agrofoto.

Bystrovv    0
2 minuty temu, Partyzant85 napisał:

No to spróbuj pokręcić - może akurat to. A może kostka pamięci w pługu - próbowałeś pług do innego ciągnika podpiąć?

Jeszcze nie tylko ja przeczyscilem ale kostka to male piwo w porownaniu z wyjściami ale dzięki za podpowiedź moze akurat zadziała 

artur04c    2

Ja bym jeszcze wpiął zegar pod tą sekcję, która jeszcze działa i sprawdzić ciśnienie. 

Bystrovv    0
21 godzin temu, artur04c napisał:

Ja bym jeszcze wpiął zegar pod tą sekcję, która jeszcze działa i sprawdzić ciśnienie. 

Wiesz kolego jaka ma byc odpowiednie cisnienie na wyjsciu? 

artur04c    2

Nie mam pojęcia pewnie w danych technicznych musi być napisane ;), a dokładnego modelu nie napisałeś. 

Bystrovv    0
4 godziny temu, artur04c napisał:

Nie mam pojęcia pewnie w danych technicznych musi być napisane ;), a dokładnego modelu nie napisałeś. 

Jest to ares 620 rx 

Bystrovv    0

Dzięki Partyzant85 regulacja wydaje mi sie ze pomogla cisnienie na wyjsciach jest ksiazkowe bo 190 na kazdym takze przyczyny musze szukac w plugu ale to juz nie problem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kamiljuzek107
      Witam mam problem z moją renówka. Gdy się zatrzymuje i puszczam pedał hamulca przednie koła ruszą jeszcze kilka cm do przodu i słychać uderzenie . Opony z tyłu są jeszcze oryginalne a przód był wymieniany kilka lat temu, możliwe że opony z przodu są inne niż oryginalne i dlatego tak się dzieje? 
    • Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Renault.
    • Przez 1993michal
      witam z racji zbliżających się mrozów mam pytanie. Mam Zetora 5211 i Renault 7714 od kilkunastu lat, oba ciągniki pracują na tym samym paliwie stoją w tym samym garażu. Jak wyskoczy mróz powyżej -10 Zetor odpala i pracuje normalnie a Renata odpala i po kilku minutach w odstojniku filtra paliwa robi się biało i gaśnie. jak rozgrzeje ja palnikiem to będzie chodziła. w czym leży problem ??
    • Przez bolek1521
      Witam. Mam pytanko chodzi o czujnik przy przystawce przedniego napędu. Gdzie on powinien być podłączony jeden kabel jest do masy a drugi leży w kabinie nigdzie nie podpięty. Ciągnik renault 110 54 wersja mechaniczna. Oraz czy ktoś mógł by poratować zdjęciem jak powinna być podpięta ta kostka od przedniej wycieraczki. Z góry dziękuję 

• Przez materrol
      Cześć Wam
      Posiadam renie 110.54 96r. ze skrzynią 24/8 i rewersem elektro-hydraulicznym. Wszystko sprawuje się świetnie, podczas pracy w polu nie używam wgl sprzęgła, co znacznie przyspiesza pracę, a 3 półbiegi to na prawdę rewelacyjna sprawa, zwłaszcza gdy teren jest górzysty lub ziemia różnorodna. Jedyny mankament który mnie irytuje to wolna skrzynia(max.30km/h przy wypluwaniu pierścieni). Czy wszystkie skrzynie w reniach są takie wolne? Słyszałem coś, że tylko te które szły na Francje były takie. Te z Niemiec osiagały 40km/h. Może one są w jakiś sposób poblokowane? Wie ktoś coś na ten temat?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj