Damian321

Wycinak BVL

Polecane posty

Damian321    0

Witam 

Panowie mianowicie kupiłem niedawno wycinak do kiszonki bvl na 6 pił. Problem polega na tym że gdy wycinam sionkiszonke wycinak jedna strona ta co jest w pryzmie kiszonki unosi się do góry gdy ramka tylko zaczyna wchodzić w kiszonke przez co ta strona nie docina do końca.

Pomoże ktoś co jest nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

pewnie napęd pił w środku ramki po tej stronie  przerywa i nie tnie tak jak należy, dlatego podnosi wycinak, jak stary jest ten wycinak piły nie są wyrobione ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian321    0

W jakim sensie piły wyrobione? Mają niby trochę luzu na boki jak się złapie za nią I porusza na boki. Co do tego podnoszenia to która strona byś nie wjechał w kiszonke to I tak podnosi. Może można to jakoś wyregulowac zwolnić opuszczanie a przyspieszyć kosy? 

Jest to już mój trzeci wycinak tego typu tylko że dwa poprzednie były na 3 kosy i nigdy nie było takiego problemu.

Można w jakiś sposób rozebrać to ramkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

jak piły się  ruszają w ramce to nie ciekawie(napęd przeskakuje bo ma za duży luz ), ramkę da się rozebrać są tam śruby na imbus ale pewnie nie będzie łatwo, czasami trzeba palnikiem grzać i mocny klucz udarowy do tego wstaw zdjęcia jak to wygląda, co do zwolnienia docisku pod rozdzielaczem masz taką duża wystająca śrubę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj