Damian321

Wycinak BVL

Polecane posty

Damian321    0

Witam 

Panowie mianowicie kupiłem niedawno wycinak do kiszonki bvl na 6 pił. Problem polega na tym że gdy wycinam sionkiszonke wycinak jedna strona ta co jest w pryzmie kiszonki unosi się do góry gdy ramka tylko zaczyna wchodzić w kiszonke przez co ta strona nie docina do końca.

Pomoże ktoś co jest nie tak ?

ralf    14

pewnie napęd pił w środku ramki po tej stronie  przerywa i nie tnie tak jak należy, dlatego podnosi wycinak, jak stary jest ten wycinak piły nie są wyrobione ??

Damian321    0

W jakim sensie piły wyrobione? Mają niby trochę luzu na boki jak się złapie za nią I porusza na boki. Co do tego podnoszenia to która strona byś nie wjechał w kiszonke to I tak podnosi. Może można to jakoś wyregulowac zwolnić opuszczanie a przyspieszyć kosy? 

Jest to już mój trzeci wycinak tego typu tylko że dwa poprzednie były na 3 kosy i nigdy nie było takiego problemu.

Można w jakiś sposób rozebrać to ramkę?

Wiadomość z agroFakt.pl

ralf    14

jak piły się  ruszają w ramce to nie ciekawie(napęd przeskakuje bo ma za duży luz ), ramkę da się rozebrać są tam śruby na imbus ale pewnie nie będzie łatwo, czasami trzeba palnikiem grzać i mocny klucz udarowy do tego wstaw zdjęcia jak to wygląda, co do zwolnienia docisku pod rozdzielaczem masz taką duża wystająca śrubę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez olkosio
      Witam,
      potrzebuje Waszej opinii w sprawie wyboru włóki polowo-łąkowej. A mianowicie jaką szerokość wybrać do ciągnika Lampo 70KM 4x4. 5m czy 6m? Bo producenci piszą że niby 5m ma zapotrzebowanie 65-75km. Doradzcie lub podzielcie się własnymi doświadczeniami.
    • Przez SebastianWlizlo
      Witam,

Przymierzam się do budowy podbieracza płachtowego ale niestety nie wiem jak przymocować palce. Wiem jak taki podbieracz wygląda na "zewnątrz" ale nie wiem jak listwy z palcami są przymocowane od "wewnętrznej" strony.

Ktoś użytkuję taki podbieracz i może napisać kilka słów o jego użytkowaniu?

Pozdrawiam
    • Przez kaliber47
      zakleszczył mi sie class axos 340na 3 wersja pełno mechaniczna bez półbiegów i lewarka nie da sie prawie ruszyc od zmieny biegów i nie wiem jak go odkleszczyc  ma kto jakis pomysł?

• Przez TheFarmBrothers
      Witam
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do Geringhoff PC. Może być w formie elektronicznej. 
    • Przez mateusz1995
      Ma ktoś może jednorzędowy kombajn do kolb kukurydzy marki sip. Taki jugosławiański wynalazek
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj