Jacek1983

Kombajn Case 2388 - gubienie zboża

Polecane posty

Jacek1983    0

Dobry wieczór, mam pytanie do użytkowników Case 2388 lub podobnych, czy macie jakiś paten na nie gubienie zboża podczas przestoju ? Wiem, że jest jakiś paten z dodatkowym sitem na górnym sicie, czy ktoś ma lub wie jak to zrobić ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez 1734
      Witam nie wiem, Jak Wymienić tłumik drgań w Case mx 170, Pomożecie?
    • Przez Askis
      Witam mam problem z podnośnikiem w case 1056 xl mianowicie ramiona podnosi mi tylko maksymalnie w górę i w dół nie mogę ustawić ramion w połowie. Gdy daje dźwignię na środek odrazu zaczyna podnosić do końca. Pokrętło na błotniku również nie reaguje. Ma ktoś pomysł co to może być?
    • Przez kurzyn198
      Witam wszystkich. Mam problem z Case Mx 135 (2002r), ciągnik posiada amortyzację przedniej osi, ostatnio zauważyłem że gdy naciskam którykolwiek z przycisków sterujących oś nie reaguje, przyciski nie są też podświetlone. Bezpieczniki sprawdzone (na rozpisce brak bezpiecznika od amortyzacji). Kalibracja osi też nie działa. Jest do tego jeszcze jakiś bezpiecznik? Przekaźnik? Sterownik?
    • Przez skok
      Witamy 
      Czy ktoś się orientuje ile podniesie na tylnym tuzie( bez siłownika pomocniczego) case mx 135 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj