Kera2772

Obora wolnostanowiskowa na 35-40 sztuk z udojownią rybia ość 2x3

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kera2772    0

Witam, chciałbym się zorientować jaki jest koszt (oczywiście mniej więcej) wybudować oborę wolnostanowiskowa (na rusztach lub na ściółce) tylko dla krów dojnych. Myślę o oborze z hali łukowej albo murowanej, jaki koszt takiej i takiej z całym osprzętem dojarką rybia ość 2x3 lub 2x4, stanowiska  itd. I jakie firmy polecacie. I jak to wygląda z kredytem na młodego rolnika? 

Z gór dziękuję za pomoc i zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

no jakoś tak będzie 🤣

Sam szukałem takich informacji to różnie ale nie znajdziesz za bardzo , najprostsza sprawa to kredyt idziesz do banku i dostajesz ofertę i wiesz ile możesz dostać i na ile .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
    • Przez tupac12
      Witam ostatnio zrobiłem sobie wyciąg linowy do obornika i mam taki problem otóż na bębnie przekładni jeśli wyciąg chodzi to lina zachodzi na siebie wiecie może jak z tym sobie poradzić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj