kwiapa

eAgronom proszę o opinie użytkowników

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kwiapa    9

Witam,

zastanawiam się nad subskrypcją tego systemu. Aktualna cena to ok 1100 zł netto za rok. Tylko jeżeli się już wejdzie w to to trzeba kontynuować bo szkoda tracić mnóstwa wprowadzonych danych. Proszę napisać o ewentualnych "minusach" tego systemu lub alternatywnych programach.

Profesor    3

Ma ktos subskrypcje eagronoma? Polecacie? Czy jest coś lepszego/tańszego? Zależy mi na dokumentacji do rolnośrodowiskowego, azotu i oprysków.

kwiapa    9

Już mam. 

Ogólnie jest ok. Szybko się rozwija. Dobre wsparcie techniczne. Wygodny w użytkowaniu.

no i ma niezbędne rejestry do dokumentacji RŚK.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez polarolniczka
      Witam! Używacie jakiegoś programu do zarządzania gospodarstwem? Poradźcie proszę na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Jest może taki, który dodatkowo pomagałby uruchomić sprzedaż produktów albo można przez niego kupować np. nawozy?
    • Przez karczikpr
      Problem może niezbyt poważny ale, czemu nie ma możliwości dodawania zdjęć profilowych w normalnym rozmiarze jak zdjęcia do galerii tylko w archaicznym 0.05 mb, mam wrażenie jakby opcja była zrobiona dawno i do dziś nie zaktualizowana. @yacenty można coś w tej kwestii zrobić?
    • Przez r3s
      Witam. Jestem studentem informatyki i jako temat pracy magisterskiej wybrałem sobie do napisania system wspierający zarządzanie gospodarstwem. Wymyśliłem sobie, że taki system powinien zawierać następujące funkcjonalności:
      - zarządzania środkami ochrony roślin (kupowanie, zużywanie, przechowywanie, sprzedawanie)
      - zarządzania nawozami sztucznymi (kupowanie, zużywanie, przechowywanie)
      - zarządzania zbiorami upraw (gromadzenie informacji o dorocznych plonach)
      - zarządzanie inwentarzem - bydło, trzoda chlewna, drób (urodzenia, zgony, sprzedaż, eliminacja gospodarcza - bicie dla własnych potrzeb)
      - zarządzania środkami produkcji - głównie paliwo, oleje, smary (kupno, zużycie, kontrakty, itd...)
      - zarządzania zasobami ludzkimi, czyli HR w przypadku gospodarstw, które zatrudniają pracowników z zewnątrz - gromadzenie informacji o pensjach,
      wypłatach, ilości przepracowanych godzin, itd...
      - zarządzania maszynami (kontrola terminów przeglądów, wymiany olejów w maszynach, ciągnikach, samochodach wykorzystywanych do produkcji, itd...)

Czy z perspektywy rolników znajdujecie jeszcze jakieś funkcjonalności, które powinny zostać zawarte w takim systemie? Chciałbym, aby był on możliwie jak najbardziej przydatny dla użytkownika, czyli aby mógł on wykonywać w nim wszystkie niezbędne czynności potrzebne do prawidłowego zarządzania gospodarstwem.

Chciałbym wzorować się na zbiorze funkcjonalności zawartym w aplikacji Agroasystent (http://www.agroasystent.pl/index.php?site=opis_funkcji), ale nie jestem do końca przekonany, czy wszystkie funkcjonalności, które zawiera ta aplikacja są rzeczywiście przydatne dla użytkowników, stąd pytam Was o opinie.

Z góry dzięki za pomoc
    • Przez faleth
      Witam,

zabrałem się za moja pracę inżynierską której tematem jest stworzenie Systemu do zarządzania GR i chciałbym się dowiedzieć i zapytać was jakie funkcje są niezbędne w takim programie. Mam wiedzę teoretyczną i niewielką praktykę w prowadzeniu GR, a wy macie z tym styczność codziennie i wiecie na pewno lepiej
    • Przez ENDURAK91
      Szukam jakiejś dobrej i prostej aplikacji do dokumetacji zabiegów agrotechnicznych, tak żeby można było utworzyć gospodarstwo i uprawy z nr działek 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj