rosek11

Zetor 7340 (JD 2400) kabina?

Polecane posty

rosek11    0

Witam, 

Rozważam zakupy Zetora 7340 na licencji John Deere 2400. Traktor które mnie interesują ma zamontowaną kabinę która chyba nie była montowana seryjnie z JD a też różni się chyba nieznacznie od kabina montowanych w Zetorach. Czy ktoś ma z Was wiedzę w tym zakresie?? Pozdrawiam

Screenshot_2020-11-03-09-39-23-710_com.facebook.orca.jpg

Mostowiak    13
51 minut temu, rosek11 napisał:

Witam, 

Rozważam zakupy Zetora 7340 na licencji John Deere 2400. Traktor które mnie interesują ma zamontowaną kabinę która chyba nie była montowana seryjnie z JD a też różni się chyba nieznacznie od kabina montowanych w Zetorach. Czy ktoś ma z Was wiedzę w tym zakresie?? Pozdrawiam

Screenshot_2020-11-03-09-39-23-710_com.facebook.orca.jpg

A gdzie wyciszenie na błotnikach

mikad    529

Nie było czegoś takiego jak zetor na licencji john deere, zetor dogadał się z jaśkiem że będzie eksportował do stanów zbiednoczonych swoje traktory pod jego marką i z rozpędu poszło też trochę na europę.

Wiadomość z agroFakt.pl

jaco512    107

"Okres po upadku reżimu komunistycznego w krajach bloku wschodniego był dla Zetora bardzo trudny, a jego sprzedaż spadła aż o połowę. W międzyczasie John Deere zaczął dostarczać traktory do Ameryki Łacińskiej, ale nadal potrzebował takich typów ciągników, które produkował Zetor.

W 1993 r. obie firmy zawarły umowę, na mocy której Zetor dostarczał swoje traktory amerykańskiej firmie, która sprzedawała je do Ameryki Łacińskiej pod swoją marką w ramach modelu 2000. Oprócz Brna montaż tych modeli odbywał się również w fabryce w Meksyku.

W całym okresie współpracy sprzedano łącznie aż 6500 ciągników. Cała kooperacja nie trwała jednak długo, bo została zakończona w 1996 r. Zdaniem centrali Zetora powodem nieporozumień było fiasko rozmów obu marek nt. zakupu Zetora przez John Deere’a." cytat

Jest cały artykuł na Farmerze o tej serii.

rosek11    0

Czyżby oryginalne była to wersja cabrio i ktoś zamontował kabinę jak na foto.....??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zbyszkos
      Czy błotniki metalowe od Ursusa 385 / 914 będą pasować do Zetora 7245. Oponki te same czyli 12,4 r24 przedni most podobny przynajmniej mocowania. Czy uda się zrobić taki przeszczep bez większych przeróbek w mocowaniach?? Może ktoś tak juz zrobił??
    • Przez PeterZetorFun
      Mam pytanie: czy w zetorze 5211 teleskopy w szyberdachu i w tylnej szybie są takie same?
      Wiem, że w szybie są 160 więc ten teleskop będzie tam pasował, a do dachu? 110 ?
    • Przez Zetorex
      Jak kupiłem mojego zetora to miał założony tłumik od MF 70 nie wiem dlaczego (może poprostu był tańszy), w zetorze powinien być chyba tłumik o takim profilu kwadratowym, a ja mam okrągły i pisze na nim MF 70!! Kiedyś ktoś mi mówił, tłumiki od fergusona mają w środku więcej tych dławików i są w środku bardziej wypchane, wiecie może czy to prawda??
      Czy taki tłumik może hamować odprowadzanie spalin, a równocześnie zmniejszać moc??
    • Przez Dawix321
      Cześć, może ktoś pomoże mi coś wymyślić odnośnie tylnej dolnej ramki z szyba w Zetorze 7245.
      Dowiedzialem się już ze pasuje z dużej i małej kabiny, tzn. szyba na stale albo przesuwana. Problem tkwi w tym że nigdzie albo nie ma takiej, a jak już jest to sprzedają z kompletna kabina. Wie ktoś z was od czego można by taka dopasować, oczywiście chodzi o komplet z ramka i szyba. 

• Przez Davidmix
      Witam posiadam zetor 7245 dach mam wykonany z włókna szklanego bez szyberdachu w opłakanym stanie.
      Teraz takie pytanie czy ktoś wyginał blachę na wzór oryginalnego dachu?Czy  jest to wykonalne? 
      Planuje zrobić szyberdach od razu.
      Koszty dachu nowego są z kosmosu dlatego myślę nad wygięciem.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj