Magda12030

Dźwignia sterowania wom Ursus 3512

Polecane posty

Ghibli_100    0

Ursus 3512 ma dźwignie włączania WOM po lewej stronie za nogą przy moście. W pozycji pasażera lewą ręką sięgnij do podłogi i do tyłu tam jest dźwignią która należy po wciśnięciu sprzęgła pociągnąć do góry, aby włączyć niezależny wałek. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Jar00
      Cześć,
      Kupiłem ursusa 4514 i mam problem z hydrauliką zewnętrzną przy pługu obracanym.
      Czy podnośnik może działać razem z hydrauliką zewnętrzną? 
      Proszę o pomoc
      Ps. Czy wszystkim tak ciężko chodzi ta wajcha od rozdzielacza?
    • Przez traft1097
      Cześć wszystkim, dzisiaj ursus zrobił mi niespodziankę i zakleszczyl się, mam możliwość ruchu tylko między 2 i 4 biegiem nie ma luzu, dodatkowo ani 2 ani 4 nie wchodzi do końca, czytałem tutaj na forum o odkleszczaniu ale nie trafiłem na precyzyjną informację jak mam to wykonać robiąc to pierwszy raz xd chodzi zeby po chlopsku  wytlumaczyc! z góry dzięki
    • Przez Godzio
      Witam moje pytanie jest takie że mam ursusa 1222 i ciśnienie oleju pokazuje mi zależnie od obrotów silnika naprzyklaD 500 obrotów pokaże 1.5 atmosfery A dam na 1500 obrotów to pokaże 3.5 co może być nie tak? 
    • Przez adikpl1
      Silnik powstały z uwielokrotnienia S-312 (w C-325)
      Dane techniczne które znalazłem:
      moc: 58 KM przy 2000 obr/min
      ciężar: 403 kg

Wspomniano o nim w książce XX lat produkcji ciągnków w Polsce Ludowej Zakłady Mechaniczne Ursus 1893-1967 na 41 stronie.

Czy wiecie coś więcej o tym silniku???

Na stronie 43 pisze że Polska utrzymując produkcję ciągników Ursus C-328 zrezygnowała z uruchomienia produkcji następnych ciągników z rodziny Ursusów i przyjęła do własnej produkcji ciągnik Zetor 4011.

Czyli były jeszcze inne prototypy oprócz tych z rodziny U (U 710-U 310)???
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj