ralf3635

John deere 6175r , John deere 6175m, czy MF 7716S

Polecane posty

ralf3635    72

Witam, planuje zakup jednego z w/w traktorów ,ma być to traktor główny do orki , talerzówki 4m  oraz do pracy z agregatem  uprawowo - siewnym 3 m , troche w transporcie.. Klasa ziemi 4,5,6 bez wzniesień. Mam już John deere 6130r od 3 lat na autoquad ecoshift , dość dobrze wyposażonego i ogólnie jestem  z niego zadowolony ( poza cena w czasie zakupu). 

Zastanawiam się którego wybrać , skłaniam się aby był to John 6175 r gdyż moim zdaniem seria r jest dopracowana , ale tutaj  na dość dobrym wyposażeniu cena przeraża ,po dobraniu skrzyni  direct driwe i podłokietnika  cena jeszcze rośnie. 

Teraz seria John 6175m ,tutaj mam obawy jak się będzie sprawowała, czy nie będzie zbytnio odbiegała jakością wykonania od serii R .Pewnie po jej doposażeniu do serii R cena  mocno wzrośnie i nie będzie  już tak  atrakcyjna.

Zastanawiam się jeszcze nad Mf 7716 s , tutaj jestem bardziej skłonny aby wybrać skrzynię VT niż dyna 6 , może wypowiedzą się użytkownicy tych modeli jak się one sprawują ? W mojej okolicy nie ma żadnego MF abym mógł porozmawiać z użytkownikiem jak się one sprawują , wysłucham każdej opinii  i porady odnośnie wyposażenia ,doboru skrzyni biegów na temat w/w traktorów. Dzięki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomad    6

ja mam MF 7614 na dyna4 i przez 5 sezonów zrobiłem 1300h, żadnej awarii, pracuje z pługiem kuhn, zestawem uprawowo siewnym z broną wirnikową i transportem 2x10 ton netto. Ciągnik już w podstawie ma wiele fajnych opcji np. pamięć obrotów, zmianę biegów w transporcie automatycznie. Ciągnik duży gabarytowo o dużym rozstawie osi dosyć komfortowy, moim zdaniem nie warto dopłacać do jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj