rafikn

Jaki ciągnik od 80 do 100 km

Polecane posty

rafikn    0
Witam wszystkich użytkowników forum przymierzam się do zakupu ciągnika gdyż moja C 360 coraz częściej odmawia posłuszeństwa Potrzebuje ciągnik do ciężkich prac orka agregat najlepiej z turem ale nie koniecznie Zastanawiam się nad czymś takim https://www.olx.pl/oferta/deutz-fahr-agroplus-zobacz-film-deutz-fahr-agrotron-k90-agrotron-85-agrotron-90-CID757-IDFKjcS.html Może ktoś kto ma niedaleko był oglądał i podpowie czy warto jechać byłbym wdzięczny za informacje A może macie coś godnego polecenia

Ghibli_100    0

Jak chcesz kupić używany zachodni ciągnik to musisz mieć wolne 10-20 tys zł na remonty. Te ciągniki są wysłużone i nie wierz że mają 5-6 tys przebiegu. Kup sobie Ursusa lub Zetora z exportu. Ja też rozważałem Deutza ale ceny części mnie zniechęciły. Zobacz ile kosztuje do niego sprzęgło ,orbitrol łożysko do tylnego koła coś z przedniego mostu u dealera i w sklepie z częściami. I sobie porównaj marże.

rafikn    0
Dzięki za radę zaczełem rozwarzac kupno jakiegoś Ursusa i znalazłem coś takiego https://www.olx.pl/oferta/massey-ferguson-ursus-5514-4514-5314-caly-w-oryginale-wer-exportowa-CID757-IDG6BVN.html Tylko ta cena ciągnik stary a drogi za te pieniądze można mieć coś takiego https://www.olx.pl/oferta/john-deere-6100-ciagnik-rolniczy-john-deere-6100-tuz-6200-6300-6400-CID757-IDGPDlr.html Wiadomo komfort odrazu inny Czym więcej przeglądam tych ogłoszeń tym większy mam mętlik w głowie ale trzeba się będzie na coś zdecydować

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DamianOsuch
      Mam do wyboru ciągniki john deere 6155m z skrzynią AutoQuad i Claas arion 630 z przekładnią 24/24 HEXACTIV. Który lepiej się spisuję wy polu moc osiągi spalanie? Jakie macie opinie wady zalety tych ciągników z góry dzięki za odp. 😁
    • Przez DrDeutz
      Witam wszystkich. Poszukuję ciągnika około 240-270km 
      Ciągnik miałby służyć do orki, beczkowozu 20000, ubijania pryzm, ewentualnie jakiś agregat czy sprzęt do pola. Dobrze gdyby miał skrzynię 40-50km/h, palił stosunkowo rozsądne ilości paliwa, był w miarę bezawaryjny i tutaj chciałbym z miejsca Was, drodzy forumowicze zapytać na jaki sprzęt postawiliście i jak się sprawuje 
      Nastawiałem się na Fendta Vario 924-927 ale cena jest dosyć wysoka i w miarę możliwości chciałbym znaleźć coś do 150 tys brutto. Chyba że to niekoniecznie dobry pomysł, to tu zapraszam do dyskusji. 
    • Przez ketlin23
      poszukuję głównego ciagnika do gospodarstwa miałby współpracować : -kverneland eg 85 vario 4 skiby + packomat +wał -gruber brodnica 3m -2x przyczepy 10 tonowe gleby raczej lekkie lecz bardzo mocno górzyste w ciagniku im wiecej półbigów tym lepiej ze wzgledu na teren górzysty i mozajkowaty lecz dobrze jak skrzynia bardzie dość pancerna i dobrze zestopniowana wiadomo im wiekszy moment obrotowy tym lepiej chciałbym zeby kabina była dość duża i wygodna żeby i pasażer mógł w miarę wygodnie siąść oczywiście ciagnik 6 cylindrowy i z jak najwieszym uciagiem i wadze obowiazkowo bez żadnych dpf scr egr i ad blue zastanawiałem się nad jd 6930 ale on podobno ma egr dlatego bardziej 6920 jestem rówież otwarty na inne marki case valtra claas fendt i moje pytanie czy moc 130-150 km poradzi sobie z moimi maszynami na moich terenach
    • Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

Pozdro dla całego AF ;D
    • Przez bronekc6
      Witam zamierzam kupić nowy ciagnik 150-170km.
      Ważne przedni tuz i wom. Prędkość po odblokowaniu min 50km/h.
      Ciagnik miałby kosić nieużytki kosiarką bijakową oraz łąki kosiarkami dyskowymi.
      Ciągałby dwie przyczepy z sianem oraz belarkę pasową.
      Oglądam się za Deutzem 6165 i Valtrą t154
      Ważne jest spalanie gdyz w sezonie ciagnik chodzi codziennie po 12 godzin bez gaszenia.
      Skrzynia power shift i żadne automaty i pół automaty, zwykły manual z półbiegami.
      Co ważne ładowacz czołowy miałby w nim być.
      Ktoś moze ma te ciągniki lub jakieś inne może polecić.
      Budżet do 400 netto
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj