News
Zaloguj się, aby obserwować  
Orson199

Kabina starego typu - Prośba o pomoc.

Polecane posty

Orson199    0

Witam! 
Założyłem ten temat ponieważ mam bardzo pilną sprawę. 
Potrzebuje jak najbardziej dokładnych wymiarów kabiny starego typu, ponieważ ma ona być bardzo starannie przeniesiona do gry Farming Simulator, tak samo jak i widoczny poniżej kombajn, planowane jest wydanie go, ale kto wie, jak to się potoczy, po prostu, naszym celem jest stworzenie jak najwierniejszego i jak najbardziej się da odwzorowanego Bizona Z056 do tej gry, aby każdy mógł w grze mieć taki sam kombajn jaki miał kiedyś, lub ma jeszcze teraz. 
Model kabiny jest już bardzo dobrze wymodelowany, potrzeba jest jedynie aby znać jej dokładne wymiary, aby po prostu model był jak najwierniej odwzorowany w wirtualnej rzeczywistości :) . 

Dlatego jest potrzeba: 

-Wysokość kabiny od pomostu do czubka kabiny, 
-Długość kabiny na dole oraz na górze, 

-Szerokość kabiny na dole i na górze, 
-Długość oraz szerokość ramy dolnej szybki przeciw pyłowej, 
-Wymiary dachu, jego grubość i szerokość, pod kątem prostym no i samego czubka, tam gdzie boki kabiny się nachylają jak krańce samego kadłuba kombajnu. 
-Wymiary wlotu powietrza od zewnątrz i w wewnątrz, 
-Wymiary drzwi, 
-Wymiary tej ,,futryny'' od drzwi, na dole, w środku i na górze  

Mile widziane także zdjęcia wszelkich uszczelek i rzeczy charakterystycznych dla tych kabin, za wszelką pomoc w tej kwestii możemy się odwdzięczyć gotowym modelem kombajnu przed jego ewentualną premierą :) . 
Jeżeli ktoś ma, lub ma dostęp, mogą to być jakieś archiwalne dokumentacje takiej kabiny lub inne informacje o niej.
Z góry dziękuję za pomoc!

spacer.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Jacusiek
      Witam, mam pytanko.
      Jak zresetować wskaźnik sily wiatru w bozonie? W moim jest urwany ten wskaznik i chcę zamontować nowy ale muszę wiedzieć jak go dobrze ustawić?
      Pomozecie?
    • Przez Jacusiek
      Panowie zapycha mi się bizon na podłodze podsiewacza od klepiska do początku wytrzasaczy. Kosiłem kupkówkę z pnia. Czy to możliwe jest obroty bębna były za małe i odrzutnik nie przekazywał resztek siana na wytrząsacze,?Podłoga podsiewacza jest nowa a obroty były około 600 jeżeli wierzyć wskaźnikom ! 
    • Przez puszek1993
      Witam kolegów!
      Jestem posiadaczem kombajnu bizon sampo i mam pytanko czy nikt z was kto ma taki kombajn nie robił w nim tarczy docisku sprzęgła.Awaria mojego kombajnu nastąpiła dwa dni temu rozebrałem wszystko i tarcz jest ok ale docisk ma powyginane te słoneczko w środku czy wiecie co na to poradzić a może wiecie gdzie regenerują takie tarcze docisku sprzęgła czekam na odpowiedzi pozdrawiam!
    • Przez soltys13
      Witam    gdzie   można jeszcze takiego kupić czy tylko   u wschodnich sąsiadów czy jeszcze w europie można znaleść  gdzie szukać  ??

• Przez Ursus_mf
      Witam szukam schematu instalacji elektrycznej do bizona? Jakieś zdjęcia.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj