Majsterekk

Maccormick mc 130 szarpie podczas ruszania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Majsterekk    0

W moim Maccormick u mc 130聽 podczas zmiany kierunku jazdy szarpie I tak samo jak nacisne sprzeglo, calym az zaczepie 馃槵

Moze ktos mam schemat kalibrcji skrzyni do niego, bo chlopiaki z serwisu mowia ze w nim sie nie robi kalibracji a mi sie to nie podoba. Mial ktos taki problem w tym modelu馃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
JD1052    206

Jak ta sama skrzynia co w case mx a raczej ta sama to sie nie robi kalibracji, trzeba by sie pewnie zaj膮膰聽zaworem proporcjonalnym.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rowan    220

Dok艂adnie, to ta sama skrzynia. Kalibracji si臋 nie robi i trzeba si臋 w艂a艣nie skupi膰 na zaworze modulacji.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez Arturkkk
      Witam. Mam pytanie zwi膮zane z typem silnika d206 a d239 jakie s膮 r贸偶nice w tych typach? Czy maj膮 t膮 sam膮 g艂owic臋
    • Przez piotrszkaluba
      Witam problem z przyduszaniem silnika przy zmianie z 3 po艂贸wki na 4 i 2 po艂贸wki na 1 ale w g贸r臋 od 1 do 3 jest ok a na 4 ju偶 delikatnie przydusi .Nic si臋 nie 艣lizga na 偶adnym p贸艂biegu. Czy kto艣 ju偶 to przerabia艂 taki problem?
    • Przez Slawek233
      Witam, od jakiego艣 czasu m臋cz臋 si臋 z problemem zmiany zakres贸w w mccormick xtx165. Mianowicie, jak raz w艂膮cz臋 ci膮gnik to mam tylko zakres 1 z wszystkimi p贸艂biegami, innym razem tylko zakres 2 z wszystkimi p贸艂biegami, lub 3聽 z wszystkimi p贸艂biegami. Po d艂u偶szej pracy w polu nagle wracaj膮 wszystkie zakresy. Przy kolejnym odpalaniu ci膮gnika peonownie zostaje z jedenym z zakres贸w od jeden do trzy wraz z p贸艂biegami be偶 mo偶liwo艣ci zmiany zakres贸w. Prosz臋 o pomoc co to mo偶e by膰.聽聽
    • Przez Remarian
      Witam
      Poszukuj臋 schematu elektrycznego klimatyzacji do McCORMICK G Max135. Traktor by艂 rozpo艂awiany, po z艂o偶eniu wszystkiego i nabiciu klimatyzacji niestety klima ju偶 nie wystartowa艂a. Pobie偶na diagnoza wskazuje na problem z elektryk膮.
    • Przez Szwagier99
      Witam posiadam Mccormick mtx 135 , 2009r po w艂膮czeniu rewersu do ty艂u podno艣nik podnosi ramiona. Jak to wy艂膮czy膰?
×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj