MichalP

MF 29 ADAPTACJA KUKURYDZA

Polecane posty

MichalP    33

Witajcie

Może mi ktoś doradzić  co w tym kombajnie zmieniać żeby przestawić go na kukurydzę? 

Jaką  przystawkę wybrać ? 

Za wszystkie porady będę wdzięczny 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez EKO-ENERGIA
      Witam

Koledzy, w jaki sposób wasze MF mierzą prędkość maszyny, jak ja ustawiacie.
      Mój mf 38 jest z 1992 roku, na konsoli mam przycisk do ustawiania, jak go wciskam, słychać pracę układu hydrauliki ale dalej to nie wiem czy zwiększam czy zmniejszam prędkość, jak to ustalić.
    • Przez SSSSSSSSS
      W traktorze MF 275 wymieniłem zepsuty zawór bezpieczeństwa na nowy. I skręciłem pokrywę. I podnośnik podniósł się do góry i nie opada.
    • Przez robert199411
      Witam
      Mam problem z mf 6290. Grzeje sie tylna hydraulika, rozdzielacze są bardzo gorace. Wszystko dziala jedynie po rozgrzaniu zapala sie kontrolka zapchania filtra. Filtry i olej tydzien temu wymienione ale przed wymiana tez tak bylo. Miał ktoś taki problem
    • Przez Bakun99
      witam mam mf430, wczoraj straciłem sprzegło, bo pompka sprzegła sie zepsuła, rozebrałem ją i zniszeniu uległ pierścień uszczelniający/zbierający na którym jest numer P4366, ale nie moge znaleźć nigdzie tego pierścienia ani całego zestawu naprawczego. Może miał ktoś z was taki przypadek i ma jakies lepsze info o tej cześci i wie jak to nazwac i gdzie kupic ?
    • Przez EKO-ENERGIA
      Witam, jestem nowym posiadaczem MF 38 i może podpowiecie jak ustawić szczelinę na młocarni.

Mam skalę od 0 do 3 potem N i do 10.

Jak to ustawiać na żyto, pszenicę.

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Może ktoś ma instrukcję obsługi do tego modelu.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj