Bartekbb1

Łącznik górny

Polecane posty

bergman31    639
Przed chwilą, pafnucy napisał:

tylko z ciekawości. a na co tobie to??

Jak się do Władimirca zaczepia maszyny o wadze do 300kg, to bardzo ciężko jest wyregulować łącznik górny🤣🤣🤣 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432

A jak zaczepi  5 obrotową ?...... To jak skróci  żeby mu się traktor obrócił 🤣🤣

Edytowano przez Andrz_
  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5544332211    29

chyba za biedny jestem :) w 3 ciągnikach dalej łacznik zwykły i to bez haka a tu ludzie do władka hydrauliczny , ty narzekasz na maszyny 300 kg a ja reguluję takie co mają od 500 kg do 2.500 kg . Kwestia wprawy  . Według mnie wolałbym wydać kase na coś innego chyba że na prawde jest to nam potrzebne . Jak ustawie pług to tak samo łacznik jest ustawiony na 1 hekatrze  jak i na 80 hektarze :) tak samo w każdej innej maszynie . Może czasami by mi się przydał w orce ale jak dałem rade 25 lat bez to i dalej dam rade . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Andrz_ napisał:

A jak zaczepi  5 obrotową ?...... To jak skróci  żeby mu się traktor obrócił 🤣🤣

A jak skróci, to przednie koła może wymieniać bez lewarka.  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1126

Tylko czy aby hydraulika władka wydoli z tym łącznikiem. 


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartekbb1 napisał:

Nie ma

 

 

No to jak nie ma to weź pomysł człowieku jak to podłączysz myślisz trochę czy nic bo to piętnastolatek by ogarnol chyba ze bezmuzg jakiś. Jak nie masz do czego to nie podłączysz proste a przeróbka wyjdzie tyle co ta kolebka pewnie żeby wyjścia dorobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5544332211    29

xD założy hydraulikę zewnętrzną i łącznik hydrauliczny to wartość  władka wzrośnie 3 krotnie 

Taki sam problem jak kiedyś ktoś pytał się na tym forum czy da się założyć  tura bez adaptacji 

Edytowano przez 5544332211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartekbb1 napisał:

Miało być '' No ma''

To jeszcze gorzej o tobie świadczy bo jęli ma to w czym widzisz problem nie umiesz węży podpiąć a jak ma jedno wyjście to dwuch węży pod jedno nie podłączysz przecież ludzie używajcie głowy nie tylko dotego żeby jak pada nie naleciało wam do szyj wody

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, to chcesz żeby to samo nabierało czy zrzucało? Bo jeśli, żeby zrzucalo to daj se spokój z łącznikiem hydraulicznym a daj siłownik jednostronnego działania jako kiper w tej skrzyni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1583

O następny mądry jak ci przy taiej skrzynce będzie działał siłownik jednostronny ,wykiprujesz i co dalej????

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Musi być dwustronnego działania siłownik, ale wtedy można podłączyć taki siłownik by działał jednostronnie, to znaczy ma się chować, żeby podnosił skrzynię do góry, opadanie czyli kiprowanie będzie własnym ciężarem skoro nie ma drugiego wyjścia hydraulicznego, tylko jest i tak problem, taki siłownik ma tendencję do przepychania oleju na drugą stronę i druga strona powinna być podłączona do spływu, ewentualnie jakiś kran na drugim wężu i co jakiś upuścić nadmiar jak się nazbiera, a nazbiera się na pewno i będzie blokował opadanie.   :) Do tego jeszcze dławik, bo jak szarpnie to ze skrzyni od razu samo się rozładuje.   xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xxYoungDudekxx
      Dzień dobry, posiadamy Zetora 7045 4 dni temu woziliśmy nim kiszonkę baloty i obornik spychaliśmy dzisiaj go odpliliśmy tur podnósł ale opuściliśmy go na chwilę na dół i nie chce podnosić już wcale, pompa jest nowa tego lata zakładana w ogóle jak się trzyma dźwignię od wywrotu to nie słychać żeby pompa się odzywała. Był mróz czy mógł się zamrozić olej? Dodam jeszcze że z przystawki tylnego mostu od napędu cieknie strasznie wolno olej, dolewaliśmy olej i nic. Czy miał ktoś taki problem? Czekam na odpowiedzi
    • Przez ziooober88
      Witam, posiadam Zetora 7211 wczoraj zakleszczyła mi się w nim skrzynia. Po odkleszczeniu stwierdziłem, że wymienię olej i filtry. Wymieniłem filtr olejowy i do tego wyczyściłem filtr magnesowy przy pompie. Zalałem nowy olej, podpiąłem glebogryzarkę i pojechałem na pole. Chcąc podnieść maszynę podnośnik nie reagował. Stwierdziłem, że jest mało oleju. Dolałem oleju i podniósł później po przejechaniu kawałka znowu nie chciał podnosić ale oleju jest odpowiedni stan. W pewnym momencie podniósł i zjechałem do domu. W trakcie powrotu podnośnik zaczął opadać. I raz na 20 razy podniesie podnośnik. Jak włączę kiprowanie przyczepy to na wyjściach nie pojawia się ciśnienie. Co może być nie tak? Gdzie leży problem? Czy przy odkleszczaniu coś przestawiłem? Dodam, że musiałem ściągać całą pokrywę skrzyni żeby go odkleszczyć.
    • Przez mateuszpac42
      Mam problem w Ares 610RX na początku padło wspomaganie i z podnośnikiem problem później kręciłem paszowoz i ciągnik zgasł i nie wgl ciśnienia . Co to może być z góry dzięki za odp 
    • Przez Tomek1772
      Witam
      posiadam zetora 5211 i mam problem z wywrotem przyczepy. jak podłączam przewód hydrauliczny pod gniazdo przyczepa podnosi die i opuszcza a po chwili zatrzymuje się i nie działa w żadna stronę, słychać ze pompa nie da rady popchnąć oleju.
      tak samo dzieje die jak podłączam na krótko dwoma przewodami siłownik dwustronnego działania chodzi luźno inpo chwili stop. Dopiero jak odkręcę krocce i spuszczę ciśnienie działa 
      wymienilem gniazdami wtyczki na nowe i nie pomaga 
      podnosnik działa bez zastrzeżeń 
    • Przez SebastianP
      W zetorze 7011 mam podpięty tur pod przerobiony dekiel od pompy. W wakacje została wymieniona pompa hydrauliki na nową i od tego momentu co miesiąc pęka mi napęd od pompy (na tym sprzegielku kołowym.) Już nie wiem co mam robić....
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj