Zaloguj się, aby obserwować  
hubcio224

Karta Motorowerowa

Polecane posty

hubcio224    6

Dziś zaliczyłem na kartę motorowerową i się okazało że trzeba ten arkusz zanieść do dyrektorki żeby podstęplowała a ona do sierpnia jest na urlopie i czy jak mam to wszystko zaliczone to mogę jezdzić z tym arkuszem zaliczen i czy policja by się przyczepiała?????Dzięki


Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUSC1614    0

ja mam skuter 1 rok i jeżdże bez karty ;)

raz policja mnie chapła (nieoznakowana) jak wyjeżdżałem od kolegi (byłem na polnej i przepuszczałem vectre podjeżdż bliżej patrze za szybą białe czapki

ale nic mi nie zrobili tylko powiedzieli żebym nie wyjeżdżał na droge :D


Ursus 1614 THE BEST maszyna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Mi tam nic nie zabiorą :) nie mam ani karty ani prawka na nic :) i śmigam czym popadnie hehe ale już po żniwach idę na kat B i T :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

ja tez jezdze bez niczego zatrzymyali mnie tylko raz bo bez kasku jechalem 50 zl mnie to kosztowalo

 

zebys jezdzil w kasku i w miare przepisowo to cie nie zatrzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekvet    11

Ja karte mam ... Ale jakieś 2 miesiące jeździłem bez :) Jakoś pały mnie nie złapały ale 3 razy omało co bym się na nich nadział :) więc czasami lepiej na kartę poczekać mój kolega jechał bez i później miał jaja z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

ja chciałem się zapytać prawda to że jak nie mam 18 lat to nie mogę wozić drugiej osoby na skuterze (niepełnoletniej) bo mi tak policjant powiedział

 

 

rafalpronar82a

mi zabrali

 

co ci zabrali?

Edytowano przez Tanco96

Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adi4512    160

Mi mówili, że właśnie przed ukończeniem 18 lat nie można wozić pasażera. Ale i tak na to uwagi nie zwracam :P Teraz się przesiadam i tak ;]

 

EDIT : Mnie kilka razy zatrzymali jak karty nie miałem :P

Edytowano przez adi4512

dscf246175sba.jpg
Zapraszam na mój kanał na YouTube ;)

27.06.2008r - 27.06.2013r. - 5 lat na AF! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Ja karte mam od Maja 2010. Motorem jezdze od 5 lat i naszczeście psy mnie nie złapały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger3952    8

ja chciałem się zapytać prawda to że jak nie mam 18 lat to nie mogę wozić drugiej osoby na skuterze (niepełnoletniej) bo mi tak policjant powiedział

Mi policjant mówił, że od 16 lat moge jeździć z pasażerem.

Edytowano przez tiger3952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem 14 lat zacząłem jeździć motorowerem ale nigdy nie lubiłem naginać w kasku zawsze się śmiałem i mówiłem że mam klaustrofobie jak mnie starsi zaczepiali.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ja mam niecały rok, ale ponad rok jeździłem bez, nigdy mnie nie złapali, a co do wożenia osób to przeważnie we dwójkę się jeździ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

a orientuje się ktoś jak jest z tym prawkiem? że jak mam teraz kartę to idę do starostwa wymieniam na prawko i heja ?


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Najpierw robisz pełnowartościowy kurs na prawo jazdy, a następnie zdajesz pełnowartościowy kurs w WORD'zie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

nosz ku**a mać !!!!


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jeżeli z karty motorowerowej chcesz przerzucić się na kat. A to zawsze trzeba było robić pełen kurs i egzamin, nawet nie wiem skąd Ci się wziął ten pomysł o wymianie dokumentów w starostwie?

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

a orientuje się ktoś jak jest z tym prawkiem? że jak mam teraz kartę to idę do starostwa wymieniam na prawko i heja ?

 

 

ty chyba śnisz? :lol: niewiem gdzie znajdziesz takiego głupiego ze ci w starostwie karte na prawko zamieni :P musisz zdawać tak jak byś zdawał pierwszy raz :blink:


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

ty chyba śnisz? :lol: niewiem gdzie znajdziesz takiego głupiego ze ci w starostwie karte na prawko zamieni :P musisz zdawać tak jak byś zdawał pierwszy raz :blink:

Art.117

 

2. Karta motorowerowa wydana na podstawie przepisów ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo

o ruchu drogowym, zachowuje ważność do czasu ukończenia przez jej posiadacza 18 roku życia.

Karta motorowerowa podlega wymianie, na koszt osoby uprawnionej, na prawo jazdy kategorii AM, o ile osoba ma ukończone 14 lat.

3. Osobę, która przed dniem wejścia w życie ustawy ukończyła 18 lat, uznaje się za uprawniona do kierowania motorowerem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Wobec tej osoby nie stosuje się obowiązku uzyskania dokumentu potwierdzającego to uprawnienie.

 

no chyba raczej nie śnie :lol: Jeszcze coś :D ?


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

Ja bym się bał z podwórka wychodzić gdyby coś takiego było możliwe. :blink: Dobrze chociaż że tylko na forum zapytałeś a nie w starostwie :P

Jak chcesz to ci wymienią ale na prawo jazdy o kat. AM czyli sam motorower. To po co wymieniać skoro masz tą kartę? Za wydanie prawa jazdy zapłacisz z 80zł a karta to jest to samo. Chyba że chcesz się przed kolegammi pochwalić prawem jazdy w wieku 15 lat

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

Tylko nazwa się zmienia a uprawnienia masz dalej takie samewink.gif

 

Na kartę chyba dalej możesz śmigać?


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

ja nie wiem czy każdy nie będzie musiał wymienić (ten co ma kartę oczywiście) :unsure:


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

coś dziwnie to wyglada @tanco96 :blink: moim zdaniem ci co mają karty to muszą zdawać nromalnie tak jak ci co nie mają karty jutro napisze dokładniej zapytam się kolegi który jest policjantem jak sprawa wygląda B) :P


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj