benyk123

Bezpiecznik kontrolki ładowania, tablicy rozdzielczej MF 3070

Polecane posty

benyk123    23

Witam borykam się z problem w moim Massey Fergosuonie 3070.Ost podczas prac polowych zapaliła mi się kontrolka od ładowania, okazlo się że spalił się bezpiecznik od całego pulpitu kontrolek, który jest odpowiedzialny za wszystkie wskaźniki i kontrolki na desce. Gdy chciałem go wymienić przy wyłączonej stacyjce ok ale gdy przekręcę stacyjkę od razu pali bezpiecznik. Nw co jest grane ale przemierzyłem kabelek łączący obwód za bezpieznikiem do deski i jest ciaglosc. Nast dnia rano przy zimnym silniku wkładam bezpiecznik i ciągnik odpala i wszytko jest ok po pewnym okresie pracy problem powraca. Czym to może być spowodowane? Mam słabiutki akumulator kwalifikuje się do wymiany,czy to może być jego wina? Dodam że przy tym spalonym bezpieczniku jak zgasze ciągnik to juz nic nie działa ani podnośnik ani zmiana żółw zająć, ponieważ nie ma wzbudzenia alternatora i nie ma ładowania. Proszę o informację z góry dziękuję 

Edytowano przez benyk123

jacek3773    96

Jednym słowem masz zwarcie skoro pali bezp. Szukaj po wiązce czy gdzieś nie przetarta

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wronek112
      Mam problem z moim fergusonem ze skrzynia dynashift ślizga się na półbiegach B oraz D na A i C jedzie normalnie bez problemu. Problem elektryczny elektrozaworów wykluczam ponieważ dziś było mierzone ciśnienie i jest takie jak powinno według ksiażki napraw. Tarczki również wykluczam ponieważ skrzynie miałem już wyjętą i są założone nowe.
      Czy ktoś ma jakieś pomysły co mu dolega?
    • Przez damian00136
      Witam forumowiczów, czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi dlaczego, owy ferguson, ma wajchę do zmiany przełożeń żółw zając i jednocześnie, elektrozawór, one działają jakoś zamiennie, czy współpracują? jak sterować tym elektrozaworem na którym ciągle jest napięcie ? Na zdjęciu zaznaczona  wajcha i elektrozawór zająca, pozdrawiam

• Przez Zawzietyrolnik
      Witam mam taki problem ze mój MF nie rozłącza wałka jak jest podpięta maszyna to jeszcze rozłączy a tak na sucho to wogole chyba że będę dobrze gazowal to przez chwilę się rozłączy
    • Przez damian00136
      Dziendobry, mam pytanko,  czy pod deklem  pompy hydraulicznej ( Z prawej strony  z elektrozaworami) powinna być uszczelka? A drugie pytanko , może ktoś się orientuje, od czego może być kulka jakby od łożyska, znaleziona w pokrywie sprzęgła przedniego napędu (tam gdzie korek od spustu oleju ). Pozdrawiam wszystkich forumowiczów 
    • Przez jaszczur2008
      Witam.
      Mam awarie mf 3125 1992r.
      Ojciec pojechal uprawiac. Na polu opuscil zgasil traktor i jak odpalil niechce juz podnies ani opuscic. Ani z kabiny ani z blotnikow.
      Podnioslem agregat awaryjnie i zjechalem do domu.
      Rano wsiadam a tam swieci sie kontrolka od blokady (na wyloczonym zaplonie) blokada dziala caly czas i nieidzie wylaczyc. Niewiem czy to jest powiozane, czy tylko przypadek.
      Bezpieczniki obok kierownicy dobre.
      Bezpieczniki nad akumulatorem dobre.
      Bezpiecznik pod ehr dobry.
      Wszystkie kostki czyste.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj