Zaloguj się, aby obserwować  
Grzesiek2312345

Ciągnik andoria s320

Polecane posty

Witam jak w temacie Panowie podpowiedzcie mam most i skrzynie od star28 do tego opony tyl R28 /12,4 silnik jak   w tytule  s320 andoria jakie rozmiary kol na paski klinowe dobrać na skrzynie i na silnik by był dawal sobie radę z plogami konnymi dwójkami i sprzezynowka bardzo z góry dziękuję za podpowiedz 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez asior14
      Czy taka maszyna sprawdzi się w oborze ? Usunięcie obornika i przywiezienie kukurydzy w skrzynce ? Dla nie znających tz4k14
    • Przez banban1
      witam, zastanawiam się nad kupnem fiata 70KM nieznałem tej marki wczesniej, wiem że są to silniki new holland jest on z 88r, bardzo mi sie spodobała jego praca silnika i i wygodna kabina. boje się jednak o dostepnośc częsci i ich koszt. prosze o szczere odpowiedzi.
    • Przez kubac3512
      Witam, mam problem z ciągnikiem JCB FASTRAC 1135 4WS. Ciągnik na początku przestał jeździć do tyłu, a po kilku godzinach też do przodu. Wymieniłem rewers, przekaźniki za siedzieniem i nic. Doszedłem, że ucięte są przewody od powietrza sterującego siłownikami przy skrzyni biegów. Pod kabiną są ucięte zielone przewody zasilające elektrozawór pod siedzeniem pasażera. Czy jest ktoś, kto wytłumaczyłby mi jak je podłączyćub ma jakiś schemat od tego? 
      Ps: Ciągnik należy do znajomego, który niedawno go kupił  :) 
    • Przez Wojciech64
      Dzień dobry, 
      Czy posiada ktoś może instrukcje obsługi do Shibaura D23f? 
      Chce jak najlepiej zadbac o mój nowy nabytek. 
      Na necie nie znalazłem. 
      Będę wdzięczny. 
      Wojciech 
    • Przez Grzesiek2312345
      Witam jak w temacie stało to sie dzisiaj po odpaleniu auta strasznie zaczęło stukać w okolicach regulatora obrotów dźwignia która steruje listwa od pompy wtryskowej zaczęła strasznie skakać sama , czy to może być wina ze sprężyna mogła przeskoczyć i czy trzeba ją tak napiąć by przy obracaniu korbą kamienie nie dotykały wału czyli nie wychylały sie aż tak bardzo dobrze rozumiem proszę o podpowiedź
      Dodam że na 1 zdjęciu to co zaznaczył jak korbą kręcę to ona sama sie rusza co wydaje mi sie że nie powinno mieć miejsca 
      Co do drugiego zdjęcia czy taki luz pomiędzy listwą a tym cięgnem powinna aż taka być

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj