ARTI2019

Opadanie tylnego tuza c330 problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ARTI2019    2
Napisano (edytowany)

zrobiłem niedawno remont generalny podnośnika c330 pompa tłoczysko cylinder oleje filtry  wraz z tym wymieniłem również oba rozdzielacze na jeden dwusekcyjny, zestaw jaki można kupić nie jeden na internecie, od tamtego czasu gdy opuszczam tylnego tuza ciągnik jakby się dusi i drastycznie dostaje obciążenia silnika, z ciężarem tego nie ma a jak jest pusty tuż to trzeba go na gazie trzymać żeby opuścił, o co może chodzić ?

Edytowano przez ARTI2019

jaco512    85

Zrób zdjęcie jak masz podłączone węże przy rozdzielaczu, prawdopodobnie musisz zrobić spływ oleju z sekcji od podnośnika prosto do skrzyni

Wiadomość z agroFakt.pl

jaco512    85

Do podnośnika służy druga dźwignia? Masz tam przykręcony przewód i drugie wyjście zaślepione korkiem? Będziesz musiał zamiast korka podłączyć przewód, żeby olej mógł spływać przy opuszczaniu podnośnika

ARTI2019    2

od podnośnika jest pierwsza dzwignia po prawej stronie jak widać na zdjęciu 

o który korek konkretnie ci chodzi i gdzie go można podłączyć do skrzyni

jaco512    85

Można podłączyć zamiast korka w pokrywie. W miejscu czerwonej kropki masz korek? Podłącz przewód tak jak narysowałem zielona linią trójnikiem z przewodem do wyjścia T

IMG_20.jpg

ARTI2019    2

dobra dzięki będę coś kombinował szukał trójnika i przewodu, dzięki za pomoc :D 

ARTI2019    2

Obawiam się że nie będzie możliwości zrobienia przejściówki , spływ to gwint 1/2 m22 a sekcje to 3/8 m 18 kombinowałem przejściówkami przewodami ,trójnikami jakoś to współgrać i jak jest np przejściówka m18-m22 to tylko 1/2-1/2 a nie 1/2-3/8 itd itd ehhh...

ARTI2019    2

problem rozwiązałem , jakby ktoś miał podobny problem  dobrałem trójnik przełączkę i przewód na sklepdlaRo.... dalej znajdziecie w googlach  nie będę reklamował 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kyjo50
      Ursus C330 kupiony po dłuższym postoju, w którym olej najprawdopodobniej nie był wymieniany od dekady. Po wymianie na TURDUS  po 5mtg w polu słychać filtr oleju który mocno zaczął drżeć. Zapewne go zatkało i zaczął puszczać zaworem. Po wymianie na nowy po chwili to samo. Po ściągnięciu  pokrywy taki widać jak na załączonym zdjęciu. Szlam w całym silniku. Co robić ? Płukać silnik dostępnymi specyfikami? Może ktoś polecić coś sprawdzonego? Dodam że silnik stan bardzo dobry ok 1500mtg ciśnienie trzyma 4 atm    

• Przez ARTI2019
      w nowszych modelach były montowane pompy z filterkiem sekcji ? tak zwany przyśpieszacz , to faktycznie coś daje czy jest bo jest ?
      jeżeli do mojej pompy zamontuje inną obudowę i filterek to zmieni to coś czy tylko będzie ??
    • Przez Dzidek24
      Witam pęka mi ta część w c330 jaka może być przyczyna?

• Przez KaCpErD
      Witam👋 to mój ciągniczek 🚜

• Przez Tomek01_1999
      Witam wszystkich pewnego razu zmieniłem tuleje podnośnika i tłoka kupiłem nowe i zamiast tych 4 metalowych. to jest jeden metalowy a 2 dwa gumowe i problem jest w tym że nie trzyma podnośnik w górze te dwie dziurki co są to zaślepiłem . I przy zakładaniu nie uszkodziłem. I czy to może to być wina rozdzielacza ? Że nie trzyma 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj