News
włodek

Anna 644 poziom oleju w przekładniach

Polecane posty

włodek    2

Cześć,

Słuchajcie, nie posiadam instrukcji. Orientuje się ktoś z Was może jak sprawdzić w annie poziom oleju w przekładniach? Mam tu na myśli tą z przodu i z tyłu. Tam jest takie jakby okienko rewizyjne, takie trójkątne. Należy je odkręcić? Bo walnął mi uszczelniacz ten co jest na wałku do którego podpina się wał przekaźnika mocy. I wali mi olej z niego. Teraz nie wiem ile powinienem nalać, jaki powinien być poziom. A przy okazji sprawdził bym też poziom oleju w przekładni z tyłu. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez prometeusz
      witam :rolleyes:
      proszę o porady użytkowników sortowników, który sortownik będzie lepszy, wydajniejszy, oraz będzie miał mniejsze straty, tj będzie mniej kaleczył ziemniaki
      rolkowy, coś takiego
      http://www.iagro.pl/sortownik-do-okopowych,at-20993.html
      czy może sitowy, coś takiego
      http://www.krukowiak.com.pl/kfmr/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=190&lang=pl
    • Przez GRAdrian
      Mam pytanie odnośnie kombajnu Grimme SE 75-30. Chciałbym kupić taki kombajn i zastanawiam się czy kupić z własną hydrauliką czy bez? Jeśli ktoś posiada taki kombajn to prosiłbym o radę czy opłaca się kupić z własną hydrauliką
    • Przez adrrrian
      Witam.  Którą stroną założyć to łożysko toczne na długi wał napędowy od kombajnu Anna? Łożysko znajduje się za sprzęgłem od wysypu. Jedna bieżnia ma średnicę wewnętrzną 30, a druga 32 mm

• Przez toni90012
      Witam, czy istnieje możliwość regulacji sprzęgła przeciążeniowego w annie? Przy trochę większej ilości masy podawanej przez redlice sprzęgło od razu przerywa i jest to uciążliwe. Chciałbym je podciągnąć (nie wiem czy to odpowiednie określenie) aby przenosiło większe obciążenia. Czy jedynym wyjściem jest wymiana na nowe?
    • Przez włodek
      Cześć,
      Słuchajcie, proszę Was o pomoc ponieważ możliwe że ktoś z Was będzie kojarzył ten dźwięk i pomoże mi w jego namierzeniu bez konieczności rozebrania połowy kombajnu. Generalnie dźwięk dochodzi gdzieś z tylnej części kombajnu. Gdzieś okolice totolotka, mniej więcej na tej wysokości. Nie wiem czy piszczy na dole, czy na górze. Probowałem namierzyć go stetoskopem ale on się niesie po blachach i jest nie do ustalenia. Teraz jest jeszcze cicho ale jak zaczynam kopać to pisk jest taki że mam wrażenie że za moment coś się rozleci. Ludzi na kombajnie aż uszy bolą. Oczywiście jak się nie uda to będę musiał rozbierać rolka po rolce i szukać walniętego łożyska bo to ono na pewno gdzieś się zaciera tylko tych łożysk w tylnej części jest tyle że znalezienie właściwego może zająć parę dni. 
      Nowe nagranie 4.mp3
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj