Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Xxxxxxxx1    0

Witam posiadam około 30 kur mieszanych w różnym wieku i kolorze od 6 dni kury zaczęły mi chorować i zdychać przed mają objawy takie jak dziwny kaszel te najsłabsze chorczą przy oddychaniu tak jak by burczało im w brzuchu i siedzą bez róchu mają zamknięte oczy zdechło już 6 kur A niektóre mają już objawy czy wie ktoś może co im dolega który posiadam z własnych jajek młodym kurczętom nic nie dolega wszystkie kury chodzą po wolnym wybiegu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Soleris
      Witam,
      rok temu kupiłem nioski Rosy (maj) i kury niosły przez ten cały rok w miare regularnie. Ponad dwa tygodnie temu dokupiłem 12 Leghornów i4 młode Rosy + Koguta. Na kilka dni oddzieliłem je siatką w tym samym kurniku (kurnik zrobiony ze starego chlewu po trzodzie).
      Otóż właśnie od tych dwóch tygodni starsze kury które niosły regularnie, kompletnie przestały nieść. Już kilka dni po ulokowaniu nowych kur zauważyliśmy, że starych jajek jest mniej. Na ten moment niosą mi tylko leghorny.
      Powiedzcie mi, czy jest to możliwe, żeby przez dołączenie nowych kur, tym starym się coś przestawiło czy właśnie tera wypada i przerwa?
      Od roku karmię je koncentratem dla niosek który mieszam z własną pszenicą i kukurydza + kreda pastewna (ok. 5%).
      To przypadek, że kury z dnia na dzień przestały nieść właśnie po wpuszczeniu nowych niosek do kurnika?
    • Przez Drobiowy
      Jakiś czas temu zauważyłem spore ilości ptaszyńca kurzego. Na początku myślałem że są to pchły. Kurnik razem z kurami został opryskany łącznie cztery razy produktem ARPON. Przez miesiąc problem się złagodził jednak ostatnio powrócił. Zna ktoś jakiś skuteczny sposób do pozbycia się ptaszyńca z kurnika? Jaki środek warto kupić? 
    • Przez hajtowow
      Dzien dobry.
      Czy miał ktoś styczność z kurami leghorn? Od paru lat miałem Rosę, były momenty ze byłem bardzo zadowolony i takie ze bardzo narzekałem. W tej chwili stoję przed wyborem, bo kupuję nowe stado - około 300 sztuk do swojej domowej hodowli. Mam do wyboru leghorna albo rosę, nie wiem na którą się zdecydować. Pod względem niesnosci podobno w teorii leghorn jest lepszy, ale czy na pewno? Jak sobie radzą w zimę? Jak podatność na choroby? Którą rasę byście brali?
    • Przez Asia1234
      Witam, mam problem z nioskami. Juz druga jest osowiala, przysiada, zamyka oczy, ma nastroszone piórka i siny grzebyk.. weterynarz dal jakis antybiotyk ale chyba nie trafiony jedna zdechla a teraz kolejna jest taka slaba.. moze mial ktos podobny przypadek? 
    • Przez Asia1234
      Witam, mam problem z nioskami. Juz druga jest osowiala, przysiada, zamyka oczy, ma nastroszone piórka i siny grzebyk.. weterynarz dal jakis antybiotyk ale chyba nie trafiony jedna zdechla a teraz kolejna jest taka slaba.. moze mial ktos podobny przypadek? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj