Marcin1405

Ursus c360 3p

Polecane posty

Marcin1405    0

Witam

Kupiłem Ursus c 360 3p i jest z nim taki problem że bierze dość dużo oleju. Ma trochę wycieki ale najbardziej martwi mnie olej z kolektora wydechowego gdyby przepalały olej to by bardzo kopcił a na równym gazie nie kopci. Co może być przyczyną oleju z kolektora

jonek98    1971

pierścienie, możliwe że masz nieszczelny przewod, który zaciąga powietrze z filtra, często w perkindsch padają od tego pierścienie

Wiadomość z agroFakt.pl

wieslaw16    68

Uszczelniacze na zaworach,u mnie w silniku Perkins 6 z wydechu pluł olejem i po wymianie uszczelniaczy jak ręką odjął.

wieslaw16    68

Autor pisze o oleju w kolektorze wydechowym i jego ubywaniu w silniku,chyba by odróżnił nie spalone paliwo od oleju silnikowego.

andrzej78    117

Jeżeli paliwo wymiesza się z sadzą ,to ciężko odróżnić . Poza tym te silniki potrafią pobrać litrę oleju w ciężkich warunkach a nawet niebieskiego dymku nie widać , nie mówiąc o jakimkolwiek  chlapaniu z tłumika. Poza tym nieprawidłowe spalanie to jedno , a pobieranie oleju to inna "historia ".

Edytowano przez andrzej78

aezakmi666    5

U mnie przy małym używaniu pobierał olej. Poszedł w prace do pługa i mu przeszło. Pierścienie jak by się zastały. Podobno 3p lubią częste zmiany pierścieni

Marcin1405    0

Podobno ten ciągnik ostatnio mało pracował. Dziś bronowalem ponad godzinę i jakby mniej oleju wyrzucił. Podobno jak pierścienie do wymiany to odmą i korkiem wlewu powinno dmuchać.

22 godziny temu, wieslaw16 napisał:

Uszczelniacze na zaworach,u mnie w silniku Perkins 6 z wydechu pluł olejem i po wymianie uszczelniaczy jak ręką odjął.

Jest jakiś sposób na to żeby się upewnić że to uszczelniacze zaworowe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jarekc360
      Cześć i czołem, ostatnio pomyślałem żeby zarejestrować swoją c360, wyskrobalem farbę, znalazłem wszystkie numery, ale jeste jeden problem... ciagnik nie ma papierów, nigdy nie był rejestrowany, mama twierdzi że jakieś papiery miał dziadek, ale nie jest na 100% pewna, i co mam zrobić w takiej sytuacji, dodam że jesteśmy drugimi (pierwszymi) właścicielami, ponieważ dziadek kupił ciagnik od Wujka w 1987, a wujek kupił go w 1983 
    • Przez Slawek3P
      Witam.Mam problem z zużyciem opon przednich w moim 3P.Jest on na napędzie robura opony11,2 20 z turem. Od zamontowania napędu minęło 4 miesiące a już prawie nie ma opon z przodu.A nigdy po szosie nie włączam napędu.Sa sugestie że ścigają mi się opony a z tyłu też nowe 14.9 24.Nie mam pojęcia czemu tak się robi.Prosze o jakaś podpowiedź.
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez PolskaMoc2k20
      Dlaczego podnośnik w URSUSIE4514 po rozgrzaniu oleju słabo podnosi?
      Dlaczego podnośnik na zimnym nie podnosi?
    • Przez Agrofan1234321
      Chciałbym się dowiedzieć jaki sprzęt (ciągnik,siewnik,pług,kultywator) do 20-25tys byłby odpowiedni mam parę hektarów i chciałbym je jakoś użytkować (oczywiście sprzęt używany ) pisze to w zakładce ursus bo myślałem nad c360 bo znalazłem ładną w cenie 10k
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj