zaper

Nawadnianie sadu koszt

Polecane posty

zaper    0

Zastanawiam się nad nawadnianiem sadu, koszt nawadniania 1ha wychodzi dość spory. Największym kosztem wychodzi mi że rury ilość metrów jest spora.  Patrzę na ceny na allegro, olx i hurtownie i tam ceny są podobne. Czy może da się kupić taniej? A może od producenta kupić można taniej? Czy ma ktoś jakieś doświadczenie w tej materii jak to wychodzi w praktyce.

Dość ciekawy artykuł znalazłem tutaj: https://www.sadyogrody.pl/agrotechnika/103/nawadnianie_sadow_i_jagodnikow_doprowadzamy_wode,20781.html

Nawadnianie robicie sami czy zlecacie zewnętrznym firmą?

koper88    55

Nie orientuję się akurat w temacie rur, ja akurat rozglądałem się za materiałami budowlanymi i prawie zawsze producent ma osoby prywatne w głębokim poważaniu i proponuje ci taką cenę że na pewno w najbliższym sklepie kupisz taniej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kinga201291
      Witam. Dwa tygodnie temu zakupiliśmy parkę owiec kameruńskich a wczoraj dokupiliśmy jeszcze jedną owieczke. Zauważyłam że tryk cały czas przegania błodzie nową owieczke. Czy jest jakis sposób żeby przestał to robić? Boję się że w końcu zrobi krzywdę nowej owieczce. Proszę o jakieś rady. Pozdrawiam 
    • Przez Meszek23
      Siemanko wszystkim, jestem młodym rolnikiem i chciałbym się wstrzelic na rynek z jakąś prod zwierzeca. Posiadam 60ha ziemi. Obecnie utrzymuje 20 szt dojnych krów i 70 matek owiec hodowlanych rasy pomorskiej. Niestety warunki w których zwierzęta są utrzymywane zmuszają mnie do wybudowania czegoś nowego. Jak wszyscy dobrze wiemy w dzisiejszych czasach trzeba być nastawionym na jeden kierunek chowu i to w dużych ilościach. Zastanawiam się nad budową owczarni. I teraz moje zapytanie co wybrać czy krowy czy owce a może świnie?????. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Z góry dziękuję za wszelkie udzielone odpowiedzi 😊😊
    • Przez ignite
      Zamierzam hobbistycznie posadzić trochę drzewek owocowych(jabłoni,wiśni,gruszy),i mam pytanie dotyczące gleby.Mam glebę piaszczystą,czy wystarczy jeżeli w dołek pod drzewko dam glinę+torf?czy to w ogóle pomoże?czy może dać obornik i nawóz na powierzchni i przekopać?
    • Przez michcio420
      temat do usuniecia
    • Przez Wilkowski
      Dzień dobry, chciałbym zacząć hodować około 60 matek rasy wielkopolskiej, posiadam na to miejsce, ale nie wiem ile czego bym potrzebował. Niestety nie mam dostępu do pastwiska, dlatego chciałbym dowiedzieć się ile bel siana i ile hektarów kukurydzy na kiszonkę i zboża potrzebował bym aby odchować 60 sztuk wraz z jagniętami? Nie ukrywam, że chodzi mi o dopłatę. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj