Klimston

jakie głowice do c360

Polecane posty

Klimston    5
witam.jakie głowice założyć robię kapitalny remont i tu zgon bo niewiem jakie głowice założyć .moje są popękane myślałem na korusem firma czy jakieś inne ursus lub chelmo

samtech84    58

Jakościowo to najlepiej Waryński teraz robi, chełmno jest OK, ale trzeba zawory docierać bo czasem się lipa trafia.

Klimston    5

wiem.tylko chce ograniczyć koszty coś innego jakiś import tylko chce jakieś opinie jak to zdaje egzamin

Wiadomość z agroFakt.pl

bolid20    90

Broń cie Panie Boże przed korursem. Kupiłem i żałuje do dzisiaj, że nie oddałem starych do regeneracji ale regeneracja 150zl a nowa 200zl i myslalem ze sobie polepsze. W tych nowych trzeba zaślepki dobić bo wypadały mi jedna za drugą i co ciężej ma ciągnik to wywala jedna z uszczelek pod glowica. Teraz robie 60 moze godzine w roku to to olewam juz.

-----

MironC360    1
Dnia 15.09.2020 o 20:14, Klimston napisał:

witam.jakie głowice założyć robię kapitalny remont i tu zgon bo niewiem jakie głowice założyć .moje są popękane myślałem na korusem firma czy jakieś inne ursus lub chelmo

JA ZAKLADAM  CHELMO ORAZ WSZYSTKIE GRATY TEGO PRODUCENTA I JEST OK.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 3pursus360
      witam czego może byc wina ze 3p glosniej chodzi od mf 255 tlumnika ze jest juz w srodku wypalony?
    • Przez szczupak23
      Witam koleżanki i kolegów. :angry:
      Pisze tutaj pierwszy raz ale często odwiedzałem forum i spodobało mi się.
      Mam prośbe do was proszę o polecenie mi pożądnego warsztatu gdzie moge naprawic pompę wtryskową w moim dziadku C-360
      Miejsce dowole w całym kraju ponieważ sąsiad ma firme transportową.Poprostu sprawdzone miejsce gdzie naprawialiście swoje i niemieliście problemu z odpalaniem i poźniejszą eksploatacją ciągnika.
      Mieszkam w łodzkim niedaleko Radomska ale u nas niema nic pożadnego sami cfaniacy co po naprawie ciągnik chodzi gożej niz przed.
      Z góry pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam.Polecacie może w województwie kujawsko-pomorskim jakies zakłady, które zajmują się regeneracją/naprawą silników.Chciałbym dobrze wyremontować silnik mojej sześćdziesiątki Tak jak napisałem wyżej woj. kuj-pom a najlepiej powiat toruński lub jak najbliżej  
    • Przez MarcinC360
      Ratunku!Wentylator poluzował mi się już 3 raz i 3 raz będę musiał to skręcić!!Co może być tego przyczyną?Luźny pasek klinowy?Jak ostatnio rozbierałem pompe wody,żeby reperaturkę wymienić to włożenie jej blokował mi taki jakby pierścień więc go zdemontowałem i przy demontazu ten pierścień pekł i zmontowałem to wszystko bez niego.Dodam,że jak przykręcałem wentylator to dałem podkładkę spręzynową i zakontrowałem drugą nakrętką.Nic to nie pomaga.
    • Przez Kubala12345
      Witam.  Mam jedno pytanie czy sprężarka od c360 będzie pasować do zetora  7211  
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj