Agaa1

Kura dziwnie (?) leży

Polecane posty

Agaa1    0

Kochani,

jedna z moich młodych kur dziwnie leży, na dworze, na słońcu, z zamkniętymi oczami - już kilka razy to zauważyłam, dołączam zdjęcie. Od kilku lat mamy zawsze kilka kur i takiego czegoś nigdy jeszcze nie zauważyłam. To młoda kurka, nie znosi jeszcze jajek, u mnie od 10 lipca, kupione na lokalnym targu. Chodzą swobodnie po podwórku, jedzą zboże i naturalna mieszankę (DJ SYPKA NIOSKA itp.).

Poradzicie proszę :)

D08265B4-4890-4630-A3C9-1B13435219F6.jpeg

Sean    3422

Coś czuję że będzie pieczyste na obiad.   :P

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Drobiowy
      Jakiś czas temu zauważyłem spore ilości ptaszyńca kurzego. Na początku myślałem że są to pchły. Kurnik razem z kurami został opryskany łącznie cztery razy produktem ARPON. Przez miesiąc problem się złagodził jednak ostatnio powrócił. Zna ktoś jakiś skuteczny sposób do pozbycia się ptaszyńca z kurnika? Jaki środek warto kupić? 
    • Przez hajtowow
      Dzien dobry.
      Czy miał ktoś styczność z kurami leghorn? Od paru lat miałem Rosę, były momenty ze byłem bardzo zadowolony i takie ze bardzo narzekałem. W tej chwili stoję przed wyborem, bo kupuję nowe stado - około 300 sztuk do swojej domowej hodowli. Mam do wyboru leghorna albo rosę, nie wiem na którą się zdecydować. Pod względem niesnosci podobno w teorii leghorn jest lepszy, ale czy na pewno? Jak sobie radzą w zimę? Jak podatność na choroby? Którą rasę byście brali?
    • Przez Asia1234
      Witam, mam problem z nioskami. Juz druga jest osowiala, przysiada, zamyka oczy, ma nastroszone piórka i siny grzebyk.. weterynarz dal jakis antybiotyk ale chyba nie trafiony jedna zdechla a teraz kolejna jest taka slaba.. moze mial ktos podobny przypadek? 
    • Przez Asia1234
      Witam, mam problem z nioskami. Juz druga jest osowiala, przysiada, zamyka oczy, ma nastroszone piórka i siny grzebyk.. weterynarz dal jakis antybiotyk ale chyba nie trafiony jedna zdechla a teraz kolejna jest taka slaba.. moze mial ktos podobny przypadek? 
    • Przez Dorota65
      Witam.Moje kury się nie niosą.Pierwsze kupiłam w sierpniu .Mam ich 45 szt.Wiek kur od 28 do 30 tygodni.Od 3 tygodni pojawiało się 4 a nawet 2 jajka .Teraz nie ma wcale.Nie zmieniłam nic co by mogło wpłynąć na brak jakiek.Sąsiad wpuszcza psa czy to może być przyczyną że szczeka i straszy kury?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj