Imbroglio

Ciężkie brony polowe

Polecane posty

Imbroglio    3

Czy Ursus 385 75KM bez przedniego napędu da sobie radę z ciężkimi bronami 4 polowymi Dziekan, masa pola 75kg (płaskownik 60x12, ząb 20) masa całej brony 780kg. 

krzychrol    143
11 minut temu, Imbroglio napisał:

Czy Ursus 385 75KM bez przedniego napędu da sobie radę z ciężkimi bronami 4 polowymi Dziekan, masa pola 75kg (płaskownik 60x12, ząb 20) masa całej brony 780kg. 

Powinien dac radę. Zależy jeszcze jakie masz ziemię. Ja mam 5 ciężkie z pomu cynki 20 to po orce na piaszczystych ziemiach 95KM 4x4 ma co targac 

• Thanks 1

ogarek    1072

Da rady.... Ciągałem kiedyś 5 x20 zawieszane 

• Thanks 1

Wiadomość z agroFakt.pl

pudło    54

Spokojnie da radę , ciągałem takie nie zawieszane i dawało radę 

• Thanks 1

robi57362    1005

po orce na piachu ciężej niż na glinach

• Thanks 1

jesli pomoglem kliknij fajne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Farmerr37
      Witam chcialbym zapytac jakimbyscie mi polecili agregat talerzowy do scierniska i do uprawy ziemi przed siewem po orce ,chce kupic cos do 10 tys zl typ ciezki taki max do 1t wagi z dobrych materialow i na talerzach 560 szerokosc 2,5m z gory dziekuje kazdemu za porade
    • Przez wicia433
      Jaki agregat bezorkowy w kwocie do 30 tyś brutto nowy polecacie? Ladnstal skimmer, grano potenza? Może inne propozycje. Z góry dzięki za podpowiedzi.
    • Przez mariusz2004
      Jestem na etapie wyboru agregatu talerzowego do uprawy pożniwnej/siewu/kasowania poplonu. Czy taki wilozadaniowiec się sprawdzi, Agrona czy ktoś ma jakieś doswiadczenia z tą marką?
      http://agrona.com.pl/agregat-talerzowy-polzawieszany-powerseed/
    • Przez sabuliga
      Witam fajnie mi się rozmawia. Zastanawiam się jaki sprzęt chcieć w programie na rmg. Obecnie nasz sprzęt to zetor 8011 ursus 360 agregat 2.2 brony 3.6 wal 4.5 taki stary plug kverneland 3 skibowy poznaniak 2.7m. Opryskiwacz pil met 11.8 motyl. W większości jest to sprzęt stary 20-30 letni. 
      Teraz napisze jaki bym vhcial sprzęt       
      - mandam kus gruber 2.2 
      - siewnik agro masz 3m 
      - wal Cambridge na kolach 4.5 
      - brony nowe rozkladane
      - rozsiewacz sipma antek.
      Dodam ze mamy 12 ha ale przepisz mi 4 ha. Klasa ziemi to 3 ciężka głównie glina. Co byście zmienili w moim zakupie i doradzili w zakupie
    • Przez Farmerr37
      Witam chcialbym kupic brone talerzowa 2.7 m w ukladzie V lub agregat talerzowy czy kupi sie do 6500zl agregat talerzowy z jakiej firmy nawet 2,5m tez byla macie jakies namiary?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj