MichaWjcik

Rewers Celtis 456

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Przemo1996
      Ares630 nie mogę wyłączyć przedniego napędu  na nić nie reaguję przyciski zapalaja ale napęd cały czas jest załączony w tym lucznik od prędkości nie działa  po dłuższej pracy potrafi sie rozłączyć i licznik wtedy działa ale za chwilę spowrotem jest to samo?
    • Przez Bokser55
      witam mam problem pewien problem... Claas Arion 640. Mianowicie wyskakuje mi taki błąd jak na zdjęciu a dzieje sie to jak skręcę  kołami na maxa w prawo albo w lewo, najbardziej dobija mnie to ze jak jade i skręcę na maxa to wyskoczy ten błąd i wyłączy mi bieg, jesli odbiję troszke kierownica automatycznie błąd znika i traktor rusza... prosze o szybką pomoc. Pozdrawiam i z góry dziękuje.
    • Przez MichaWjcik
      Witam 
      Czy takie wyrobienie w pokrywce przystawki przedniego napędu(Celtis) może powodować spadki ciśnienia systemowego po rozgrzaniu ? Dodam że napęd rozłącza się bez problemu

• Przez CLAASIK610c
      Witam. Chciałbym dowiedzieć się jak kalibruje się skrzynie biegów w Claas Arion 610 c.

• Przez Tomasso
      Witam, podpowiedzcie co może być przyczyną takiego komunikatu jak na zdjęciu. Dziś podczas orki mi wyskakuje zawsze jak lewa strona jest niżej niż prawa, gdy jadę w drugą stronę czyli prawa strona id

zie w bruździe jest wszystko ok. O co może chodzić ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj