News
TheFarmBrothers

Jaka przystawka do kukurydzy do 15 tysięcy ?

Polecane posty

Chcę kupić przystawkę do kukurydzy do Claasa Dominatora 98, silnik 180 km. Rozglądam się za 5 i 6 rzędowym. Znalazłem w pobliżu dwie sześciorzędowe przystawki w podobnych cenach. Jedna to Geringhoff pc6 a druga to claas multimaster. Wypowie się ktoś na ich temat ? Czy może szukać całkiem co innego w tych pieniądzach.

6465    1279

Kupuj 5 rzędów w 6 będzie miał ciężko.  Sąsiad ma do sprzedania 5 rzędów z podcinaczami class. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek277
      Cześć, nazbierało mi się trochę oleju przepracowanego i chciałbym się jakoś legalnie go pozbyć, znacie jakąś podobną firmę do  https://www.wektorsc.eu/? Coś z Wielkopolski..
    • Przez Kamczi
      Dzień dobry, szukam książki serwisowej lub schematu pompy hydraulicznej od ładowarki teleskopowej ze zdjęcia. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc, ponieważ pompa się popsuła i nie wiem czy ktoś zrobił fuszerkę w pompie na chwilę czy tak ma po prostu być.

• Przez agacia691
      Witam
      Zna ktoś może mechanika, który zajmuje się naprawą kombajnów (konkretnie chodzi o eletrykę)w małopolsce, najlepiej okolice Krakowa?
    • Przez PrzemoO
      Przymierzam się do zakupu przystawki do kukurydzy 6 rzędowej. Ma pracować z Claasem Dominatorem 98 Maxi. Jaki system cięcia polecacie śmigłowy czy rotorowy? Jaką markę polecacie? Przystawka ma być w przedziale cenowym do ok 50-60 tyś.
    • Przez jkl
      Gdzie i za ile można takie cudeńko zakupić? Po tegorocznych stratach jestem zdegustowany brakiem tego czegoś!!
      Bardzo proszę o namiary firm, ogłoszeń sprzedaży, itp.
      Z góry dziękuję za pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj