News
Marcins1315

Renault 133.14 zgrzyty na włączonym napędzie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcins1315    0

Witam 

Mam problem z Renault 133.14 , otóż podczas podjazdu na pryzmę kukurydzy na napędzie są jakieś zgrzyty 

dodam iż na płaskim ( np. Podczas orki nic takiego nie zauważyłem ) 

co to może być ? 

Pozdrawiam 

witejus    2160

może rozsypało się słynne łożysko igiełkowe na wałku WOM

Wiadomość z agroFakt.pl

witejus    2160
49 minut temu, Marcins1315 napisał:

A gdzie ono jest ? I dlaczego słynne ?

w skrzyni ,bo podobno to częsta przypadłość,choć u mnie już piąty rok jak kupiłem traktor i jeszcze chyba żyje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez azxx12
      Witam jaki olej najlepiej wlac do renault ceres z silnikiem mwm dodam ze silnik jest bez turbiny doradzi mi ktoś cos pilne pozdrawiam
    • Przez Juri007
      Posiadam Od wczoraj cergosa 350 z turem. Mam wrażenie że sprzęgło sie ślizga, tzn ruszając z 3 biegu puszczam sprzęgło i po chwili zaczyna ciągnąć, poza tym zauważyłem także podjeżdżając pod pryzmę z obornikiem na szybkiej jedynce że przestaje ciągnąć a koła nie drapią, kręcą tylko na polowych biegach, i to wszystkie 4. czy to normalne w tych  cergosach czy coś jest nie tak?
    • Przez nielot1966
      W Reni 160.94 z 1994 roku poległa pompa hydrauliki tureckiej marki Hema  , napęd wałkiem z wieloklinem. Nie mogę nic znaleźć, może coś podpowiecie gdzie szukać lub czym zastąpić.

• Przez RAFALW
      Witam stosował ktoś ponadwymiarowe uszczelki pod głowicę o grubosci 1,75 mm zamiast oryginalnych 1,4 mm ? , problem polega na tym iż po wymianie uszczelki za jakiś czas pojawia się płyn chłodniczy w obrębie głowicy , proszę o sugestie i pozdrawiam
    • Przez Tomek29633
      Witam załączam dzwignie katrolka swieci a walka i tak nie mogę wł zgrzyta musze gasić ciągnik wł i zapalac wtedy dziala  jak to naprawić ???

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj