News
Hubertpolny

Kverneland 4 skiby zabezpieczenia resorowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Hubertpolny    2

Witam stoje przed zakupem pluga obrotowego marki kverneland  dodam ze nigdy wczesniej nie mialem sztycznisci z ta marka i kompletnie nie wiem jakie modele tych plugow wychodzily, prosil bym aby jtos mogl wyjasnic czym sie dany model cechuje i w jakich latach byl produlowany, i czy plugi tej marki maja dobry stosunek jakosci do ceny. Plug ktorym jestem zaintetesowany posiada zabezpieczenia resorowe 4 skiby i wlascociel twierdzi orientacyjnie ze jest  z 1995 do 2000 roku. Z gory dzieki

Wiadomość z agroFakt.pl

darolee    6

Odmian jest full.  Nie wiem jakie ziemie masz, ale jak kamieni mało to szkoda się pchać w resory. U mnie się pchał właśnie przez resory. Do starych modeli tej marki podchodziłbym ostrożnie. Z lat 90 pługi miały problem z ustawieniem lewej strony pierwszej skiby. Podaj model tego pługa albo foto.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pig
      witam, rozkręcił mi się siłownik w pługu obrotowym po naprawie okazuje się ze pług odwraca się nie w tą strone co powinien tzn górą. Wie ktoś co to może być?
    • Przez adamos012
      Witam. Mam zamiar dokupić do pługa 2 skibowego Unia kolczatkę. Możecie coś doradzić jaką szerokość kupić, jak zamontować, i ewentualne inne praktyczne podpowiedzi. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez Mmaniek
      Witam. Chce ustawić pług Niemeyer 3 skibowy obracalny lecz nie posiadam instrukcji-tabeli ustawień... Ktoś wie jak bez tego ustawić...
    • Przez kamil100691
      Doradźcie jaki wybrać używany pług obrotowy 3 skibowy współpracować miałby z deutzem 113km orka głównie po kukurydzy, nieużytki i użytki zielone 
    • Przez Ist
      Stałem się ostatnio na wpół szczęśliwym posiadaczem Kvernelanda na okrągłej ramie. Niestety nie mam w nim przedpłużków ani scinaczy. Niemoge nigdzie w okolicy dostać mocowania scinaczy (w odkładnicy nie ma dziur do przykręcenia mocowania), zna ktoś może jakiś sklep internetowy w którym można takowe dostać? Potrzebuję do niego również lemiesze z dłutem. Czy warto zakładać kroje talerzowe? Czy przedpłużki pasowały by do orki z dużą ilością resztek(ścięta słoma, poplony)?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj