Młody1997

Szukam dziewczyny ze wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Młody1997    48

Witam, tak jak w temacie szukam dziewczyny ze wsi, najlepiej z województwa łódzkiego. Nie musi mieć gospodarstwa, ale fajnie by było, gdyby wiedziała co z czym i jak no i przede wszystkim musi umieć jeździć ciągnikiem ;) Wiek do 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

to wkoncu ma wiedziec co do czego pasuje czy jezdzic traktorem? a ukrainka moze byc ? dobre w lozku sa tylko bron boze zeby nie przyszlo ci do glowy  sie zenic bo po gospodarce😉

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    326

Może ktoś poswata heh. A tak na poważnie to zależy jakie masz gospodarstwo. Jak bidne to będzie ciężko, jak same nowe sprzęty i hektarów sporo to się same świnie rzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949

Ale granice zamknięte? z ukrainą?

Edytowano przez Andpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, szmergiel napisał:

to wkoncu ma wiedziec co do czego pasuje czy jezdzic traktorem? a ukrainka moze byc ? dobre w lozku sa tylko bron boze zeby nie przyszlo ci do glowy  sie zenic bo po gospodarce😉

Ty tym też...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakiś  musi zdesperowany , pewnie mu pracownik spierdo*ił i myśli sobie upiekę teraz dwie pieczenie na jednym ogniu.    :P 

Z takim anonsem to faktycznie jakaś Ukrainka, nasze są za cwane wrony na takie plewy.  Oooo, kasę brać i nic nie robić, to co innego, ale jak już mowa że musi umieć jeździć ciągnikiem,  to czuć smrodkiem roboty z daleka.  xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
15 minut temu, Andpol napisał:

Ale granice zamknięte? z ukrainą?

pelno tego do roboty przyjezdza ,zaden problem jakas panienke  zachaczyc

@sean, pewnie krowy a od tego to nawet ukrainki sp***rzaja

@panufcy ,nie bardzo zrozumialem o co pytasz

Edytowano przez szmergiel
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949

Przed wirusem to u mnie przed marketami to przejść nie można było do wyboru i koloru a teraz to luz i zakupy na promocji leżą? Jak do krów to nie znajdzie no chyba jakąś nie halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

mam kolege co mowi na takie "kulawa" i bynajmniej nie ma to nic wspolnego z  tym ze ktos jest kaleka czy cos z nogami, zdecydowanie bardziej chodzi o aspekt wizualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79
1 godzinę temu, Młody1997 napisał:

Witam, tak jak w temacie szukam dziewczyny ze wsi, najlepiej z województwa łódzkiego. Nie musi mieć gospodarstwa, ale fajnie by było, gdyby wiedziała co z czym i jak no i przede wszystkim musi umieć jeździć ciągnikiem ;) Wiek do 27 lat.

Jest taka jakiej szukasz tylko w Kuj-pomorskim,a odległość w dobie motoryzacji nie ma znaczenia uważam, umie jeżdzić samochodami to i traktorem pewnie pojedzie, co prawda z przychówkiem ma czworo dzieci, ale kazde ręce do pracy prędzej czy póżniej się przydadzą, no i 500+ też ma swoje znaczenie, tak że pomyśl nad tym,myślę że spełnia Twoje wymagania i kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

a ta czworka dzieci to z jednym chlopem chociaz czy z trzema? no i zasadnicze pytanie czy  "kulawa"?

Edytowano przez szmergiel
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

Skupiliście się na jeździe ciągnikiem. Znajomy mówi, że lubi pracę na gospodarce pod warunkiem, że jeździ ciągnikiem. Jeżeli musi machać widłami czy łopatą, to już ta robota mu się nie widzi :). Bardziej ciekawsze jest to....

1 godzinę temu, Młody1997 napisał:

 ale fajnie by było, gdyby wiedziała co z czym i jak

Jak to tłumaczyć 🤔 :ph34r: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79
2 minuty temu, szmergiel napisał:

a ta czworka dzieci to z jednym chlopem chociaz czy z trzema? no i zasadnicze pytanie czy  "kulawa"?

Do tej pory kulawa nie była ale zawsze można to zmienić,czy z jednym trudno powiedzieć ale raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444
33 minuty temu, wieslaw16 napisał:

Jest taka jakiej szukasz tylko w Kuj-pomorskim,a odległość w dobie motoryzacji nie ma znaczenia uważam, umie jeżdzić samochodami to i traktorem pewnie pojedzie, co prawda z przychówkiem ma czworo dzieci,

Do  27  lat i  4  dzieci.....    to ,,jeździ''   ostro    skoro jeszcze  samotna.   i to sąsiedni  powiat  bo Ty  [jak  dobrze  kojarzę  Rypiński. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, dsbh napisał:

Skupiliście się na jeździe ciągnikiem. Znajomy mówi, że lubi pracę na gospodarce pod warunkiem, że jeździ ciągnikiem. Jeżeli musi machać widłami czy łopatą, to już ta robota mu się nie widzi :). Bardziej ciekawsze jest to....

Jak to tłumaczyć 🤔 :ph34r: ?

To jest bardzo ważna rzecz! Ile to ja się nakrzyczałam, żeby móc na traktorze popracować. I to z łaską...Mam już dość tego, frustracja u mnie osiągnęła apogeum. O m.in. jak chłopy zakopali  się to dzwonili i mogłam wyjechać na pomoc wyciągnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

i co znalazles juz jakąs? jakby co to ta fote wyslala i jest zainteresowana ale ma warunek ze  zaganiacz min 23cm

image.jpeg

Edytowano przez szmergiel
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, szmergiel napisał:

@panufcy ,nie bardzo zrozumialem o co pytasz

o handel:D

 

19 minut temu, szmergiel napisał:

ale ma warunek ze  zaganiacz min 23cm

jak min? bywa mniej?🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949

Moja ślubna lepiej zbudowana i niekiedy ja się zdenerwuje to mus unik robić jak cios zawali to zaboli a chuchrem nie jestem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj