News
memek26

Technologiczne ścieżki accord 2.5 m jak ustawić na 15 m

Polecane posty

memek26    0

Witam szanowne grono pany jak ustawić ścieżki w siewnik 2.5 na 15 metrowy opryskiwacz  ??? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Pigmei    802

To  nie potrafisz podzielić 15 przez 2,5 i w środkowych przejazdach określić za którymi redlicami ma być ścieżka?? O.o

strzechu    89

a co tu ustawiać? siejesz połówką, potem 2 pełne i nastepnie ścieżka , i potem co 6 ścieżka...

Wiadomość z agroFakt.pl

karat7    11

7 przejazdów siewnika na 15 m opryskiwacza , przy czym pierwszy przejazd połową siewnika.Każdy kolejny 7 przejazd  połową idzie do poprzedniego cyklu i połową do nowego.

strzechu    89

no cóż jak to policzyłeś że 15 na 2,5 to wychodzi 7 ? Gdzie takiej matematyki uczą?

memek26    0
39 minut temu, strzechu napisał:

a co tu ustawiać? siejesz połówką, potem 2 pełne i nastepnie ścieżka , i potem co 6 ścieżka...

Yhmm czyli zaczynamy od połowy siewnik 1.25 m i dalej trzeci (2.5? )przejazd  pścieżki załączam? 

32 minuty temu, strzechu napisał:

no cóż jak to policzyłeś że 15 na 2,5 to wychodzi 7 ? Gdzie takiej matematyki uczą?

Zgadza się sami Geniusze

ppp    317

Tak, 3 przejazd masz ze sciezkami. Co do matematyki- jasno napisal ze pierwszy przejazd siejesz połową siewnika. Wyjdzie Ci 7 przejazdow. Gdyby pole mialo 15m szer i sciezki na srodku to trzeba przejechac 7 razy ( z tym ze 2 skrajne przejazdy siew tylko polową siewnika. Chyba ze ktos robi 1 ślad sciezki za jednym przejazdem siewnika wtedy 6 przejazdow starczy- ale takie robienie sciezek chyba jest mniej prcyzyjne jak oba slady w jednym przejezdzie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez hubert9595
      Witam.
      Szukam opinii o tym siewniku przejrzałem forum i nic nie znalazłem więc zakładam temat.
    • Przez Mateusz6800
      Witam, Mam problem z moim siewnikiem, a mianowicie przy próbie kręconej (25,5 obrotów korbą) czyli tyle ile wykręci się na jednym arze oraz przy ustawionej według tabeli wychodzi mi 230kg pszenicy na hektar a podczas siania na polu przy zasianiu 1hektara  wychodzi 180kg. Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje proszę o pilną pomoc 
    • Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez MichaPieprzak
      HWitam pewnie temat był ale nie mogę nic konkretnego odnaleźć mianowicie Za czołem przygodę z poznaniakiem 6 na skrzyni olejowej chce pokasować luzy na zawiasach redlicy czy ktoś kupował te tulejki i jak to robił i jeszcze regulacja czy z tabeli tj. Zasowki i denka czy jakieś swoje sposoby do pszenicy z góry dzięki 

• Przez Lespki007
      witam wszystkich
      niedawno kupilem siewnik taki jak w tytule jest on wyposazony w sterownik firmy muller elektornik i niestety nie dostalem instrukcji obslugi. chcialbym sie spytac czy ma ktos badz tez mial taki sterownik i czy moglby napisac mi jak sie ustawia szerokosc sciezek i innych waznych rzeczy albo moze ktos ma instrukcje obslugi i moglby sie nia podzielic???
      z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj