krzychu1271

Farmtrac 680 DTN

Polecane posty

krzychu1271    0
Bardzo proszę o opinię użykowników tych ciągników, szczególnie intetesuje mnie opinia o silniku, jest to ford 76 KM. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, jakie są różnice w użytkowaniu między 675 z silnikiem perkinsa. Zauważyłem, że 680 robiony jest na napędzie z 690, więc ma lepsze parametry, chociażby obroty wom 540E a jednocześnie jest tańszy od 675. Gdzie więc jest haczyk.

Ursusc385    984

Silnik tu jest haczyk, Perkins zawsze będzie droższy. 680 jest stosunkowo krótko to ciężko coś powiedzieć o trwałości silnika 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez witch
      Witam kolega ma problem byłem przy tym iż , włacza napęd na ścierni puszcza talerzówkę rusza ujedzie kilka metrów to strasznie puka trzeszczy to niemiłosiernie, wyłacza naped jest wszystko ok, tak jakby dostaje oporu i go rozłacza załacza, na drodze jest wszystko ok jak  ujedzie kawałek na właczonym napędzie,  W drugim farmtracu 675 dt przepieliśmy talerzówkę ujechał kawałek dojechał do poprzeczniaka chciałem dźwignąć podnośnik zero reakcji linki wajchy wszystko jest ok proszę o pomoc 2 ciągniki się zesrały 

?
    • Przez kaamil12
      Jaki powinien być kąt wtrysku farmtrack 80 4wd I gdzie wkładać zegar przy pompie do ustawienia ?

• Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
    • Przez Szymon1994
      Nie podnosi się z tyłu rama tylko przy dużych obrotach się podniesie i po chwili opadnie co jest przyczyną? 
      Gdzie znajduje się pompa ktura podnosi? 
    • Przez kaamil12
      Witam 
      Czy ktoś udzieli instrukcji demontażu pompy wtryskowej farmtrac 80 4wd I na zwrócić uwagę przy montażu 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj