MAVERICK232

Układ kierowniczy, siłownik kolumny kieriwniczej

Polecane posty

MAVERICK232    1

Witam. Mam problem z moim N H TD90 z kierowcą. Mimo wymienienia siłownika gazowego na nowy, kierownica idzie ruszyć do góry i do dołu. Czy ktoś miał może taki problem?

Pozdrawiam 

MAVERICK 

MAVERICK232    1

Po wymianie 3 siłowników  z jednej firmy,  doradzono mi założyć z innej firmy  i działa. Dziękuję firmy ROLMAX  za pełen profesjonalizm w doborze siłowników jak również w  super doradztwie i pomocy. Pan z ROLMAXA sam zaproponował mi dobór siłownika z innej firmy i dodatkowo 2 razy za darmo przysłał mi siłowniki na podmianę. Naprawdę BARDZO MU DZIĘKUJĘ. 

POZDRAWIAM 

MAVERICK 

Temat xamkniety

jaro86    24

Potrzebuje pomocy. New holland td 5010. Kierownica opadła do dołu i nie działa regulacja. Żeby dostać się do tego siłownika trzeba zdjąć tą osłonę od góry i dopiero będę mógł zdjąć tą od frontu (od fotela)?

IMG_20211216_161855.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez robo
      Witam mam rocznego new hollanda td5050 niedawno kupiłem bronę wirnikową akpil tornada 3m do siewu używam siewnika poznaniak 3m zastanawiam się czy ciągnik poradzi sobie jakbym dokupił hydropaka do akpila i złożył zestaw może ktoś ma doświadczenie w tym temacie
    • Przez JonnyDeep
      W moim smerfie padły dziś kierunki lewy i prawy. Co ciekawe awaryjne działają. Bezpieczniki ok, chociaż przy tym od kierunków plastik lekko stopiony. Gdzie jeszcze szukać przyczyny?
    • Przez jurek195
      Witam jestem ciekawy czy można do NH TD5050 dołożyć siłowniki do tylnego podnośnika
    • Przez Oski28
      Witam. Chciałbym się zapytać jak ustawić wałek na 540E. W sensie nie wiem czy robię to dobrze. Mam ustawione (z tyłu tą dźwignią) na 540, i na obrotomierzu 1500 obr. Na obortomierzu jest napisane że aby mieć 540E trzeba jechać 1500 obr/min. I pytanie czy żeby mieć 540E przy 1500obr/min nie trzeba przełączyć wałka na 750obr/min? Pozdrawiam.
    • Przez Jaro102
      Czy ktoś z użytkowników jest mi wstanie podpowiedzieć jaki oryginalnie jest montowany akumulator? I czy jest z lewym +.. Stary akumulator ma 88ah 740a i nie chce mi sie wierzyć że tej wielkości montowali fabrycznie. Pomijam fakt że z lewym plusem w większości sklepów w okolicy nie mają takich aku.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj