Marcins1315

New Holland 8060- opinie itp

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcins1315    0

Witam 

Noszę się z zamiarem kupna New Holland 8060 

Proszę o wszelkie informacje o tym modelu , awaryjność , spalanie , wydajność , codzienna obsługa ? 

z góry dziękuje i pozdrawiam 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez LordBASS14
      Witam. 
      Mam pytanie. Ostatnio w moim New Hollandzie wymieniany był olej hydrauliczny oczywiście stary olej został i zastanawiam się czy mógłbym Olej ten zalać do ursusa 4514. W 4514 jest aktualnie Agrol a chciałbym wlać Ambre Multi G. Czy nie będzie żadnego problemu w działaniu hydrauliki w Ursusie?
    • Przez karat7
      Czy ktoś może  ma doświadczenie  z silnikami 4-ro cylindrowymi w kombajnach NH, jak się sprawują?
    • Przez V12
      Witam 
      Na co zwrócić uwagę przy tym silniku , 2704E
      co prawda nie jest on w NH ale w NH było ich najwięcej dlatego szukam opinie jak on wypada w porównaniu do perkinsa z pompa stojącą 
      Słyszałem o ciagłych wyciekach i urywającej korbie 
      Może lepiej jednak szukać z perkinsem ?? 

• Przez 5544332211
      Witam stoję przed wyborem kolejnego kombajnu a mianowicie pracował by on na areale 140 ha wraz z usługami . Tyle że 100 ha to zboża (usługi ) a 40 ha kukurydza (moja ) który z podanych wyżej maszyn byście polecili ? biorę pod uwagę bardziej nh ale  także dominatora 88 . No i tu również kolejne pytanie jak już tx to 32 czy 34 ? z tego co się orientowałem to różnią się tylko mocą , ten mniejszy ma 155 km a większy około 180 tyle że w tym większym przestraszyła mnie trochę pojemność bo ma aż 7800 a mniejszy 6600 co pewnie przekładało by się na spalanie . Głównie chodzi mi abyście podpowiedzieli mi jak z awaryjnością , dostępnością części i kosztem utrzymania ? Z góry serdecznie dziękuje 
    • Przez tomekw123
      Witam. Mam problem z kombajnem. Wyskakuje mi błąd e 1554- 03 "wtryskiwacz cylindra"
      Wie moze ktos co jest nie tak?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj