News
pawi

Pompa Hylmet PZS 30.NE Turbo czy Hydrotor PZ2-25KS 20MPa

Polecane posty

pawi    0

Witam kolegów,czy ktoś z was użytkuje te pompy w ciężkich ursusach/zetorach? Jakie opinie? Muszę wymienić u siebie bo obecna daje tylko 140 bar przy 1500 obr.silnika i są problemy z obrotem pługa oraz z podniesieniem uprawowo siewnego. Czy pompa Turbo jest warta swojej ceny? Ciągnik to 914 wraz z Turem. Czekam na wasze opinie w tej sprawie.

pawi    0

Jaki zawór masz na myśli? Mam nadzieję że nie ten pod pokrywą podnośnika 😏  zakupiłem Hydrotor  20MPa tylko chwilowo brak czasu na montaż...

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mrursus360
      Jaki polecacie rozdzielacz na linki trzysekcyjny do pompy o wydajności 45l/min do tura?
      Czy coś się stanie jak do takiej pompy zamontuję znacznie większy rozdzielacz o wydajności 80l/min, czy stracę na czułości działania TUR'a?
    • Przez mid7
      Witam
      Mam taki problem w 914,w sobotę wyjechał z garażu z zestawem i bez żadnych problemów mi zarzucił siewnik i podniósł cały zestaw, następnie podjechałem sie potankować i tam juz hydraulika przestała działać wcale a podnośnik na pełnych obrotach przez dwie mnuty jakos podniósł zestaw,nie wiedziliśmy co za przyczyny, więc wyrzuciłem z lewej strony ten włącznik pompy i załączylem ją za pomocą metalowego drązka i wszytko się naprawiło, myślalem ze to było przyczyną więc pojechałam siać zboże po 5 godzinach siewu na jednym koncu pola podniosl bez problemu a na drugim juz stało się to co rano przed wyjazdem z tym że hydraulika jak by lepiej działa bo troche uniósł siewnik ale tak jakby nie mogł go poradzić, a podnośnik tak samo jak rano duze obroty i jakos uniósł,dodam jeszcze że w niedziele rano na zimnym oleju wszystko chodzi dobrze, może ktoś z was miał taki przypadek,
      Co może być przyczyną takich problemów?
    • Przez mati555
      Witam mam ursusa 1224 z 97 r i chciałbym wymienić w nim pompę na pompę hylmet PZS-30.NE Turbo czy to dobry pomysł proszę o wypowiedzenie się 
    • Przez jarekvip99
      Na polu nagle zrobił się problem z podnośnikiem przy 1224 i podniósł agregat uprawowy ale tylko troszkę i dalej nie mógł. Jak dodałem gazu dużo to podniósł ale po puszczeniu gazu opadał do stanu jak wcześniej czyli że trochę nad ziemią. gdy tak jest trochę nad ziemią i zrobię składanie agregatu czyli olej na złącza to podniesie najpierw podnosnik do góry maszynę A później dopiero składa. oleju jest dosyć pompa też czuć że pompuje zresztą ma dopiero pół roku i raczej z nią ok. czasami bywało że po dłuższej jeździe po drodze z maszyną ciężka uniesiona to na polu nie chciał jej opuścić ale kilka ruchów wajcha i opuścił tylko że problem ten zniknąl jakiś czas temu A co teraz jest przyczyną dodam że na pusto ramiona podnosi i opuszcza bez problemu
    • Przez marcin7795
      Witam. Mam problem w ursusie1014 podnośnik opada bardzo wolno podnosi dobrze ostatnio jak dłubałem przy zaworze to są tam kulki i sprężynki to wyjąłem to później podnosił na dużych obrotach a na małych nie chciał podnosić i opadał bardzo szybko co się stało???
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj