trufel11

Kombajn MF 27

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamilc017    159
Napisano (edytowany)
Dnia 17.05.2018 o 20:06, karol2306 napisał:

Jakie macie sito dolne do rzepaku. W instrukcji podają 5mm a w necie podają 4mm. Jakie macie u siebie i jak się sprawdza??

Ja mam 4mm, jak coś to mam do sprzedania sito dolne do MF 27 wymiary 136/105 oczka 5mm.

Edytowano przez kamilc017

ftl    14

Witam.

Czy wyjmował ktoś podajnik ślimakowy (żmijkę) z Tryjera? 

ftl    14

Witam .

Panowie, czy któryś z was wymieniał sita w Massey Ferguson 27? 
Czym różnią sie sita żaluzjowe od LDW, oprócz budowy.

Wiadomość z agroFakt.pl

ziutekrb    5
Dnia 10.12.2018 o 11:29, karol2306 napisał:

Posiada ktoś katalog czesci do MF 27/dronninborg d7000??? Potrzebuje nr paska który napedza tryjer

https://ngpc.cnh.com/Lp/es/cbs?brand=CSAG&region=EUR&sma=&locale=en_GB

wybierasz brak rejestracji jedynie EPC czyli Electronic Parts Catalogue

zaznaczasz niezbędne zgodny

na pytanie Case IH Ag EUR: wybierasz EUR International

potem harvesting equipment > conventional combines > d series

i do wyboru jest albo D7200 albo D7500 one są najbardziej zbliżone do d7000

katalogd.jpg

wiesio    10

Witam, mam problem z MF-27, otóż c unicontrol wskazuje za niski poziom oleju w układzie hydraulicznym, no i wiadomo że unicontrol zatrzymuje silnik, poziom oleju jest na właściwym poziomie, może ktoś coś doradzi?

ftl    14
Dnia 20.01.2020 o 21:02, wiesio napisał:

Witam, mam problem z MF-27, otóż c unicontrol wskazuje za niski poziom oleju w układzie hydraulicznym, no i wiadomo że unicontrol zatrzymuje silnik, poziom oleju jest na właściwym poziomie, może ktoś coś doradzi?

Może czujnik się zawiesza. Bliżej wiosny, jak wyprowadzę swój sprzęt to może coś się pomoże.. 

wiesio    10

witam, ciągle nam problem z unicontrolem, cały czas wyłącza silnik, kupiłem drugi czujnik od poziomu oleju w hydraulice, nadal to samo, kabelek z czujnika ściągnięty też to samo, szukałem po kablu, może gdzieś przetarty, ale to syzyfowa praca, może ktoś wie jak to wyłączyć, no bo mogę bezpiecznik od unicontrola wyjąć , ale wtedy nie widzę innych parametrów.

Matus9108    0

Witam 

Potrzebuje informacji jak ustawić kombajn do zbioru pszenicy trawy .

Górne sito żaluzjowe a dolne otworowe 

Może ktoś ma jakiś dobry sposób na ustawienie .

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Cytus
      Witam. Mam pytanie posiadam massey ferguson 135 3p zauważyłem że dostaje się plyn do oleju uszczelka pod glowica robiona rok temu glowica zrobiona. Jaka może być przyczyna?
    • Przez perkins3382
      witam jak zdjąć ten bęben hamulca ściągnąłem seger w zaznaczonym miejscu i anie drgnie a innych zabezpieczeń niema https://zapodaj.net/b556745b5900b.jpg.html
    • Przez kamil6340
      Poszukuję instrukcji obsługi do kombajnu zbożowego Massey Ferguson 7242 Activa
    • Przez gość60
      Proszę jeśli ktoś może mi doradzić , posiadam mf 6260  po nagrzaniu skrzyni biegów zaczyna świecić kontrolka ostrzegająca o awarii - czerwona i lampka kontrolna filtra oleju przekładniowego. Pozdrawiam.

• Przez Domino888
      Witam wyswietla mi sie bład w mf 6490 e 216 i 154  wie moze ktos co oznaczaja te błedy lub ma może ktoś książke na sprzedaż? Mozliwe ze przez te błędy niechce odpalac ? Zawsze palił na dotyk a teraz kreci a jakby paliwa nie dostawał
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj