grizly007

owijakrka bel do tura

Polecane posty

grizly007    0

czy słyszeliście o owijarce do tura? wejdz na youtube i obejżyj

gdzie można takie dostać i ile kosztują

proszę o odpowiedz

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

W Polsce tego na pewno tego nie dostaniesz. Trzeba by szukać tego za granicą.


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Przecież ta owijarka nie musi być na ładowarce - ale na tylnym tuzie nawet. Ale ja myśle że nie opłaca się czegoś takiego kupować - kosztuje pewnie około 100 000 zł, a przy takich stawkach to lepiej kupić prasoowijarkę i nie męczyć się z podjeżdżaniem.... Gdyby to ustrojstwo kosztowało ok 30 000 zł to napewno można się zastanowić... Ciekawe czy można przerobić zwykłą polską zawieszaną foliarkę na podobne cudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grizly007    0

Ciekawe czy można przerobić zwykłą polską zawieszaną foliarkę na podobne cudo...

 

właśnie nad tym myślałem czy by pasowała do 4 sekcyjnego tura tylko dorobić podajnik jak na filmiku. najpierw trzeba sprawdzić bez czepiania tylko ją podłączyć czy będzie chodziła!!!!!

 

A kolega pisał jeszcze że ona może kosztować 100 tyś. Niezgadzam się. Ona kosztuje do 40 000 nowa ale trudno ją dostać. Chyba że przerobić polską jak się da to dobrze a jak nie to nie.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Tak tylko polska będzi trochę ważyć, trzeba by założyć rozdzielacz dodatkowy na trzecią sekcje albo dorobić dodatkową czwartą do ramienia które łapałoby bele. Ale nie głupie by to było bo można by za prasą jeździć. Jak ktoś zrobi to proszę wrzucić do galerii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grizly007    0

Tak tylko polska będzi trochę ważyć, trzeba by założyć rozdzielacz dodatkowy na trzecią sekcje albo dorobić dodatkową czwartą do ramienia które łapałoby bele. Ale nie głupie by to było bo można by za prasą jeździć. Jak ktoś zrobi to proszę wrzucić do galerii ;)

 

poprostu wziąść zrobić przedłyżkę i podłączyć jedno do hydrauliki traktora ( z tyłu do gniazda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

też tak myślałem, tylko cała maszyna będzie sporo wystawać do przodu, no i potrzebny jest ktoś do zaczepiania i odcinania folii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Zaletą takiej owijarki na tura jest to że nie trzeba dodatkowego ciągnika, bardzo mądre rozwiązanie.

Zwykłą można przystosować dospawowując haki i dziury do owijarki pod euro-ramkę czy inną ramkę ale jak ktoś pisał są zbyt ciężkie i trzeba by owijać na ziemi.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj