boruch

Opryskiwacze PROMAR-ZLOTKI

Polecane posty

dudas83    6

Witam wie ktos jak wyrególowac zawór stałocisnieniowy w Promarze żeby podczas dodawania gazu cisnienie sie nie podnosiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiaczek86   
Gość grzesiaczek86

Posiadam Promar 1500l 18m lanca ręcznie składa od roku i również jestem z niego zadowolony, za te pieniądze myślę, że lepszego sprzętu nie znajdę :) zobaczymy za kilka lat czy był to dobry wybór, póki co, nie mogę złego słowa o nim powiedzieć :) odnośnie zaworu to przedzwoń do Promaru wyjaśnią co i jak :) ja kupiłem swój z Agromaru Susz i musiałem tylko ustawić zawory na poszczególne sekcje (żeby po zamknięciu jednej lub kilku ciśnienie się nie zmieniało) a tak to wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

witam

słyszałem że jest nowy jakiś polski zawór stało ciśnieniowy i podobnież nie jest bardzo drogi , czy miał ktoś przyjemność z tym wynalazkiem jak się sprawuje czy spełnia swoje zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Witam czty ma ktos aktualna mapę dealerska tej firmy bo na stronie internetowej nie maja a na maila od nich czekam juz 3 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Witam czty ma ktos aktualna mapę dealerska tej firmy bo na stronie internetowej nie maja a na maila od nich czekam juz 3 tydzień.

 

Zadzwoń do nich :) Oni raczej sprzedają sami osobiście, a nie przez dealerów, bo dealer da C wyższą cene niż Ty od nich bezpośrednio byś kupił :) Wiem, bo sam to przerabiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Rurki to kwasówka, rama raczej nie jest cynkowana, a jedynie malowana proszkowo. Cudo to nie jest, ale moim zdaniem bardzo korzystnie wypada w stosunku jakość/cena, chyba najkorzystniej na rynku, biorąc pod uwagę to jak są wyposażane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boruch    0

Cała rama główna na której osadzony jest zbiornik jest w ocynku. Proszkowo pomalowana jest cała reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam77tc    4

Witajcie, czy ktos z was ma opryskiwacz promar-zlotki 1000 l , jak wam sie sprawuje, czy warto kupic czy szukac innego w podobnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

W  jakiej  wielkości opryskiwaczu jest  ten ocynk? bo  nie  zauwazyłem ...

Zastanawiam  sie  nad  wyborem  opryskiwacza 800 l 15 m   Promar lub  Biardzki

cena  podobna , ale  Biardzki  jest  solidniej  wykonany , ma masywniejsze lance , sprawia korzystniejsze wrażenie .

co  sądzicie ?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

Oglądałem dzisiaj ten opryskiwacz http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-1200-15-hydraulik-agromex-tatanka-CID757-ID8hXnF.html#046e295b87;promoted

wzorowany na Hardim, fajna belka, trochę droższy niż Promar i mam dylemat właśnie

 

EDIT:

Jak myślicie 27000netto

Promar 1200l zawieszany belka 15 skłądana w X

rozwadniacz Polmac 35l

Bravo 180 ze sterowaniem belką i sekcjami elektro

Dobra cena?

Edytowano przez ejczbio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ceną to oni tłuką jak mogą, choć wygląd zachwyca, sam stoję nad dylematem czy sens wyłożyć 50 czy 60tys na opryskiwacz polski ze zbiornikiem 1500l i belką 21m jak za połowę tej kwoty moge mieć używkę zagramaniczną :P

 

PS zmiana z URSUSA na FENDT nie współmierna rok temu był dylemat ZETOR 12245 czy może Renia ale wyszło,że lepiej dołożyć i wziąć kredyt i kupić FENDT'a

i niech nikt mi nie wmawia że Renia ma ten sam silnik co Fendt. Blok MWM tak ale nie osprzęt do silnika.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Witam
Mam zwykły promarowski opryskiwacz 400L, 12m. Po zimie pojawił się problem. W tamtym roku pryskal do końca bez problemu, pompa zimowala w domu, olej jest, powietrze dobite, filtry wyczyszczone. Zakładam pompe po zimie i jade go ustawić a tu dupka. A mianowicie-jak odpalam to na wolnych obrotach rozpyla, ale tak pulsacyjnie(manometr ani drgnie), jak tylko dodam gazu to w ogóle przestaje rozpylac(manometr tez nie reaguje). Po przygazowce jak zmniejszenie obroty juz nie reaguje. Msze go zostawić na parę minut i wtedy historia się powtarza-na wolnych pulsuje, po dodaniu gazu ciśnienie znika.
Pompa padła? Ale tak nagle bez żadnych objawów? Ja w ogóle da się zregenerować, czy to jednorazowki? Zwykłą membranowa, niby made in Poland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2350

Witam od wiosny uzytkuje opryskiwacz promaru . Pierwsze zalanie wszedzie cieknie brak uszczelek albo nie dokrecone w zbiorniku . Zle ulozenie wezy przez co belka jak sie buja przecina je . Slabe malowanie cala belka w rdzy ale za to rama dobrze pomalowana. Przewody od rozdzielacza za dlugie i zalamuja sie . Zla regulacja umiejscowienia rozdzielacza. Noi to chyba tyle wad z plusow to cena i w miare stabilna belka

Edytowano przez robi57362

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5421    25

mam zamiar kupic opryskiwacz promar 2015h 2000l z komputerem brawo 400  pompa udor 170l , lanca 15m składana w X hydraulicznie skladana  , co o nim sądzicie jakieśopinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Pojemność opryskiwacza nie jest raczej wyznacznikiem jego ceny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez d4rek
      Jak w temacie czym pospawać jaki rodzaj spoiwa do spawarki po próbie sklejenia żywica po pewnym czasie odpadlo, gdyz pęknięcie jest na rancie wewnątrz zbiornika.
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj