boruch

Opryskiwacze PROMAR-ZLOTKI

Polecane posty

Jacooo    0

A Korzystałeś z ich serwisu bo ja chcem od nich ze złotków sprowadzić rozsiewacz i opryskiwacz a jestem w zach. pomorskim i niewiem czy nie było by problemów w razie serwisowania bo kawałek drogi jest?



Klub Posiadaczy Kumurunów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

A ja mam pytanie. Czy dilerzy handlują Promarem? Czy tylko można kupić osobiście od fabryki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
navaho13    1

Dilerzy handlują. Mało tego, w fabryce kupisz według cennika, a u dilera zawsze idzie coś utargować. Na allegro ktoś oferuje ich opryskiwacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brykal    0

jeden z dilerow jest w złotnikach kujawskich (dosc duzo tego sprzedaje) ma tez ciagniki landini i rozne maszyny - te tansze agro-masz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemas1989    3

witam.zamówiłem opryskiwacz z firmy promar 2500 l z pełną hydrauliką 15 lance z komputerem.mam pytanie czy dam radę ciągac go zetorem 7011 i czy przy zeczepie obrotowo skrętnym nie bedę miał problemów przy zawracaniu pod górkę czy nie bedzie ściągać i jeszcze jedna kwestia czy warto dopłacic i wziąsc szersze koła o jeden rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego ile masz tych gór (pagórków), 2500l plus jakieś 1.5t waga opryskiwacza to w sumie dużo i nie dużo na 7011, lekko po górkach na pewno nie będzie z pełnym. A co kół to jeśli jeździsz dużo po drogach ewentualnie jakieś mokrzejsze pola to mogło by być opłacalne.

Edytowano przez krzysiek8540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemas1989    3

Powiedzieli mi w tej firmie ze on wazy ok 2 ton ale jakos mi sie nie chce wierzyc ze az tyle pola mam w aiekszosci równe tylko na jednym mam bardzo stromo ale tam wystarczy mi 600 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrek1990    0

lepiej kupic u dilera bo taniej wyjdzie niz u samego producenta. ja dzisiaj zamowilem ciagany o pojemnosci 1200 i belkach 15m za 18300 brutto i to z dowozem a od producenta za 18450 plus jeszcze 600zl transport. mam nadzieje ze bedzie dobrze sie sprawowal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Użytkuje ktoś z was opryskiwacz 600/15 tego producenta?

Zastanawiam się nad zakupem takiego do 360, jak myślicie poradzi sobie z nim?

Tereny mam płaskie bez pagórków i tura jako dociążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

C 360 spokojnie da radę z 600l seryjne obciążniki starczają

Pewnie też da radę z 800l ale wtedy to już trzeba dołożyć obciążników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

szukam opryskiwacza 800l 12m.

czy w tej cenie co promar, jest jesszcze inna firma godna uwagi?

warto doplacac do stalocisnieniowego?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris19911    9

Stałociśnieniowy to naprawdę przydatna rzecz :0 jednak jakosć Promaru jest adekwatna do jego ceny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
navaho13    1

Promar zawieszany nie odbiega jakością od najtańszych produkcji w kraju. Jedynie stabilizacja belki jest trochę lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabalex    19

Witam wszystkich i takie mam pytanko czy posiada ktoś może taki opryskiwacz http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php?item=2417184709&ars_source=ars&ars_socket_id=7&ars_rule_id=9 lub coś podobnego. Bo byłem na wystawie maszyn rolniczych i tyle sie nasłuchałem opini na temat takich (psełdo opryskiwaczy ) że mam mentlik w głowie .Przed wystawą miałem zamiar taki kupić a teraz to niewiem każdy coinnego mówił bo ta pompa to polska niedaje tyle ile jest napisane Włoskie najlepsze ,ato lance słabe ato atamto.A jak człowiek poskładał te najlepsze częsci to cena taskiego 7000 zł .I pytam sie czy warto pakowac tyle kasy wtaki sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

bierz tad-lena i bedziesz miał spokoj z problemami. Tez jestem na etapie wyboru opryskiawcza 800/12. I widząc te rzemiosła wygladajace jakby wyszly ze stodoly od p. Henia i Mietka, musze stwierdzic ze nie oplaca sie kupowac tanich opryskiwaczy. Szkoda nerwów i czasu. Tego sprzetu nie kupujesz na rok czy dwa. Min 10/15 lat. Tak jest ze wszystkim. 'Tanie to psy mięso jedzą' jak to mówią ;)

mam aktualne cenniki jak chcesz tad-lena.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

podrzuce, tylko najpierw musicie podeslac mi wasze maile! :) cenniki są w excelu.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

mam promara 1200 na 15 i tylko ta stabilizacja mało skuteczna i lakier na belce poraszka. przy zakupie reklamowałem cała belke wymienili ale lakier do D... . jak gwarancja minie kupie belke od urzywki z RAU LUB Hardi .pompa udor ok zawór stałociśnieniowy i rozwadniacz terz może być na 45 ha wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boruch    0

Witam, posiadam opryskiwacz 2000l z belką hydrauliczną 18m, komputer Bravo 180 i rozwadniacz. Co do pracy nie mam żadnych zastrzeżeń. Komputer nad wszystkim czuwa i jest w miarę dokładny, tzn wydatek cieczy na tym samym polu się pokrywa. W porównaniu do Pilmeta to Promar ma ramę wykonaną z ocynku. Rozwadniacz również przypadł mi do gustu gdyż ma dużo różnych opcji kierowania strumieniem wody podczas rozpuszczania proszków. Posiada funkcje płukania butelek jak również zasysu środka z beczki. Ciągam go MF-255 i z pełną beczką robię w razie potrzeby redukcje a pierwszy bieg pod duże górki. Jedyną rzeczą której mi brakuje to amortyzacja belki. Niby jest ale nie można tego nazwać amortyzowaniem. Jakość spawów i montażu jest OK, nie ma się do czego przyczepić. Na razie super się świeci, zobaczymy co zrobi czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez d4rek
      Jak w temacie czym pospawać jaki rodzaj spoiwa do spawarki po próbie sklejenia żywica po pewnym czasie odpadlo, gdyz pęknięcie jest na rancie wewnątrz zbiornika.
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj