Cezar81

PRONAR PROBLEM

Polecane posty

Cezar81    26
Napisano (edytowany)

Witam mój pronar chyba czyta OLX bo jak tylko tam trafił od razu usterka i to nieciekawa , a mianowicie - do przodu jedzie bez problemu, wszystko ładnie pracuje do chwili kiedy gwałtownie zdejmę nogę z gazu wtedy tłucze się  coś w tyle i aż nim rzuca ( prawa strona jakby koło coś blokowało ) odgłos wrzuconego metalu w tryby  - to samo na wstecznym - moje podejrzenie to może być mechanizm różnicowy - czy ktoś miał podobny przypadek lub jakiś pomysł - rozbierania do groma ... niestety 

Edytowano przez Cezar81

hubertuss    1014
Napisano (edytowany)

Może warto opuścić cenę i niech się ktoś martwi. Oczywiście informując o usterce. Naprawa będzie kosztywała czas i pieniądze.

Edytowano przez hubertuss

Cezar81    26
2 minuty temu, hubertuss napisał:

Może warto opuścić cenę i niech się ktoś martwi. Oczywiście informując o usterce. Naprawa będzie kosztywała czas i pieniądze.

częsci do pronara to kosztują tyle co ważą ale masz racje czas jest tu największym kosztem. Jutro chciał czy nie chciał jadę coś już kupić , awaria przyspieszyła decyzję

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertuss    1014

Skoro części tanie to być może znajdzie się ktoś kto będzie chciał podjąć ryzyko i kupić i naprawiać. Albo on wygra albo ty zależy też oczywiście od ceny. Nawet jak go naprawisz to i tak używka i ktoś przyjdzie i tak będzie wydziwiał. No chyba, ze ktoś się wypowie co to za awaria. Ale kto podejmie się zgadywać?

Cezar81    26
3 minuty temu, hubertuss napisał:

Skoro części tanie to być może znajdzie się ktoś kto będzie chciał podjąć ryzyko i kupić i naprawiać. Albo on wygra albo ty zależy też oczywiście od ceny. Nawet jak go naprawisz to i tak używka i ktoś przyjdzie i tak będzie wydziwiał. No chyba, ze ktoś się wypowie co to za awaria. Ale kto podejmie się zgadywać?

rozbiorę go trochę i będę widział 1700 zł nowy mechanizm kompletny więc nie duża cena , wystawiłem go za 42500 gościu proponuje 39000 z tą usterką - więc za 3500 nie będę się brudził ...chyba że jeszcze będzie coś jak piszesz wydziwiał to na spokojnie jak nie będzie roboty to powoli go zrobię 

damianraki3    11

Mógł się rozkręcić wałek ataku lub coś z mechanizmem. tam jest problem ze bez rozbierania nawet nie ma jak zajrzeć.

Cezar81    26
Przed chwilą, damianraki3 napisał:

Mógł się rozkręcić wałek ataku lub coś z mechanizmem. tam jest problem ze bez rozbierania nawet nie ma jak zajrzeć.

dokładnie tył ramiona odjąć , zbiornik wyjąć i dopiero górę odkręcę , dziwne bo do przodu i przy każdej prędkości i cisza ale zdejmę nogę z gazu to omal mnie przez dach nie wyrzuci

hubertuss    1014

Za 3,5 tys to ty se nawet głowy nie zawracaj. Niech go facet bierze i naprawia. 

Cezar81    26
15 godzin temu, master21 napisał:

Cezar81. Co myślisz kupić?

MF6290

12 godzin temu, hubertuss napisał:

Za 3,5 tys to ty se nawet głowy nie zawracaj. Niech go facet bierze i naprawia. 

rozebrałem go łożyska prawa strona do wymiany , 6217 - 100zł sztuka dzisiaj złoże na szczęście nic innego nawet nie zarysowane- ruska robota

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tedzik255
      Witam. Chcę założyć do belarusa 952 ehr. Czy wiecie skąd można zakupić panel sterujący ehr do rozdzielacza elektrycznego. Co myślicie o takiej modyfikacji.
    • Przez zwc18
      Witam 
      Panowie mam sprawę związaną z montażem sprężarki w Jumzie ,a mianowicie pod którą śrubę podpiąć zasilanie z filtra oleju tzn górną czy dolną ? 
      Sprężarka Hs-19 starowska powiem iż podłączone miałem pod górną zasilanie i wywaliło uszczelniacz na wale sprężarki  

• Przez rastafarmer
      Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Jestem nowym użytkownikiem- pomimo tego że przeczytałem regulamin, proszę o troszeczkę wyrozumiałości i uwagi jeśli robię jakieś błędy
      Mianowicie posiadam MTZ-ta 82 z przednim napędem. W najbliższym czasie chciałbym wymienić w nim opony z przodu.
      Fabrycznie mam wstawione 11,2 R20. W związku z powyższym mam do Was pytanie- czy jest możliwość wstawienia opon 12,4 R20? Czy to się wszystko "zgra" bez wymiany tylnych opon?
      Proszę o porady i uwagi.
      Pozdrawiam!

Szymek
    • Przez pawelp800529
      Witam, mam Belarusa 952.5 i czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie mogę dostać części do rury wydechowej z systemem SCR i Adblue ? Bo mi się podzespoły przepalają.
    • Przez pawel86lhr
      Witam posiadam mtz 82 ts ze skrzynią synchronizowaną 16/4. Dwa lata po kapitalnym remoncie, jakiś czas temu pojawił się problem z przełączaniem zakresów biegów polowe - szosowe. Ciężko jest wrzucić zakres szosowy w druga stronę jest już normalnie. Czy coś z wodzikiem, czy blokadą jego się dzieje. Mile widziane jakieś sugestie. Po sezonie zamierzam tam zajrzeć. Od razu podepnę tu kolejne pytanie otóż pojawił się wyciek oleju na łączeniu zbiornika hydrauliki a obudową skrzyni pośredniej, zajrzałem już do sprzęgła i o dziwo wszystko jest suchutkie ( podejrzenie podciekającego uszczelnienia ). Dla poglądu wstawiam zdjęcie może ktoś się już spotkał z takim problemem. Pozdrawiam.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj