zbycho77

Ursus 2812 brak drugiego stopnia

Polecane posty

zbycho77    11

Witam , problem po wymianie tarcz  ; Założone nowe tarcze chełmno , pierwszy stopień działa prawidłowo .Drugi stopień nie działa wcale nie można wcisnąć pedału  .Łapki wyregulowane i szczelina drugiego stopnia . Miał ktoś może taki problem ?

Wiadomość z agroFakt.pl

karolek12    14

musisz ustawic bardzo dokładnie ja kiedys ustawiałm na szczelinomierz i zawsze b

yło ok

zbycho77    11

Ustawione jest prawidłowo , po wciśnięciu sprzęgła dochodzi tylko do końca pierwszego stopnia i jest opór ciśnięcie nic nie daje . w okienku  kontrolnym nie chodzi wcale drugi stopień . Czy odwrotnie założona sprężyna talerzowa dała by taki skutek , 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sadownikx2
      Witam mam pytanie jaki powinien być rozmiar oringa wom w tej tulejii by co rok nie zaczynało cieknąć z wom/?
      Cieknie pomiędzy tuleją a wom.
    • Przez Sadownikx2
      Witam jak wyregulować sprzęgło w ursusie 2812 by nie było takie agresywnie sportowe, chodzi o to , że nie załańcza się płynnie tylko agresywnie szarpie itp.
    • Przez calverdu
      Posiadam Claas Ares 657 z 2007 roku, od nowości u mnie (2600mtg) . Natomiast w ostatnich dniach dzieje się coś dziwnego, w trakcie oprysku rozłącza mi wałek i całkowicie jazdę, deska zaczyna swiecić, pikać. Zgaszenie na minute załatwia sprawę i moge jechać dalej. Druga kwestia jest taka, że jadę w transporcie i rozłącza skrzynie na 2-3 sekundy po czym znowu zaczyna "ciągnąć". Występuje to czasami, lecz coś mi się wydaje że coraz czesciej i trzeba coś z tym zrobić, tylko pytanie co ?
    • Przez Umek
      Witam.
      Mam problem odnośnie skrzyni biegów w Ursusie 3512.
      Poprzedni właściciel miał taką fantazję że uwiązał sznurkiem wajchę na dużej skrzyni i tak jeździł niewiadomo ile. Zacznijmy od tego że rozpoławiałem ciągnik już i zniwelowałem luzy przy regulatorze planetarnym, dystanse i podkładki były całkowicie przetarte, bolce poprzesuwane, przyglądając się uważniej wszystkie zęby na trybach o dziwo są ok. Po złożeniu liczyłem że nie będzie już wybijać biegów (2,3,4), nastąpiła poprawa bo nie urywa ręki ale dalej wyrzuca, biegi teraz wyrzuca przy obciążeniu (pług, lub na pełnym gazie), myślałem że to będzie wodzik bo jednak jest trochę wytarty ale jest to raczej niemożliwe bo bicie dalej czuć jak się kładzie rękę na drążku. Miał ktoś podobny problem i go rozwiązał? Rozbierać się tego nie boje tylko nie bardzo wiem gdzie szukać jeszcze przyczyny;/ 
    • Przez Kobra66
      Powiedzcie koledzy jaki olej stosujecie do wspomagania w tych ciągnikach?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj