Casevil

Lamborghini champion 135 błędy

Polecane posty

Casevil    0
Napisano (edytowany)

Mam problem z Lamborghini, otóż wyskoczyl błąd: consol alarm 240. Na ekranie gdzie pokazuje jaki jest bieg wyskoczyło E1. Ciągnik nie rusza ani do przodu ani do tyłu. W czym tkwi problem?

Edytowano przez Casevil

piozz    61

Trzeba kogos z komputerem on rozgryzie ja co prawda mam ksiazke z kodami błędów ale tylko tych odczytanych z komputera. Ale consol allarm to cos z konsola

ten błąd oznacza problem  komunikacją po między centralkami  kolega dobrze napisał bez komputera nie podchodź z  resztą to są problematyczne ciągniki :)

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

Wiadomość z agroFakt.pl

ramzes10    95

@piotrbm_211320 mógłbyś podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie same rubin ? Mam na oku jeden egzemplarz. Gość twierdzi że wymienił synchronizator bo nie zawsze chciał wsteczny wbić. Mogło to mieć jakiś wpływ na zużycie skrzyni? 

ogólnie na elektrykę b jak jest zaniedbana to ma duży wpływ na szybkie uszkodzenie skrzyni jak jeździ płynie i nie strzela ze sprzęgła to można kupować

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

ramzes10    95

@piotrbm_211320 o co chodzi z tym strzelaniem ze sprzęgła? Po dłuższej rozmowie powiedział jeszcze że został wymieniony tłumik drgań oraz że raz na jakiś czas wyskoczy jakiś błąd ale można normalnie pracować. Po jakimś czasie ten błąd sam znika

jak puszczasz sprzęgło a ciągnik ma zamiar cie wyrzucić przez tylną szybę

TEL 509500422

Marcelix    64

Witam wszystkich. 

Dziś pojawił się błąd "Engine alarm 016" Czy ktoś wie co on oznacza? I do tego zaświeciła się kontrolka od przedniego napędu i za nic nie gaśnie. Dodam że pacjent to Lamborghini Champion 135.

Pozdrawiam Marcin. 

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

coś mówiłem na temat elektryki najprawdopodobniej gdzieś masz zwarcie i uszkodziło ci komputer silnika ponieważ to on steruje ASM, blokadą i 4WD

TEL 509500422

Marcelix    64

Wcześniej nic takiego się nie działo i nigdy ten błąd się pojawiał. 

W takim razie co dalej trzeba czynić? Rozumiem, że trzeba kogoś z kompem żeby zdiagnozować problem. Tu jest problem że wszyscy są daleko. 

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

piozz    61

Naprawy maszyn claas ciągniki naprawa skrzyni ,Silnikow ,elektryki diagnoza komputerem kombajny weryfikacje kombajnów naprawy po weryfikacji Naprawiamy również inne marki Obsługujemy cała Polskę Nr tel 691677186 Znalezione na Fb

Marcelix    64

Dzięki piozz 

Niema mnie na Fb z własnych powodów.

Niedługo to na wizytę do lekarza trzeba będzie się umawiać przez Fb.

Jakie to żałosne. 

piozz    61

Marcelix ja tez tam czesto niegoszcze ale akurat jego znalazlem przez znajomego bo rozmawialem odnosnie skrzyni w moim lambo i mowil "na fb szukaj claas claas on z dojazdem robi a jak nie to poleci ci znajomego".. mi chodzilo o kalibracje i rozmawiałem z nim tak wstępnie ale moje zagonienie i brak czasu spowodowalo ze dalej jezdze.. Co prawda uszczelka pod glowica mi padla ale ogarnolem sam, problem (moze nie problem ale koszyty) byl z uszczelkami pod kolektory ale kupilem "mate" i wystukalem sobie sam koszt 34 pod wydech i ssace azbestowa i 14 pod wodny, a uszczelka pio glowice orginalna

Marcelix    64

Powoli idzie do zimy, trzeba będzie się wziąć za uszczelnienie tego Lambo, bo zgubił w tym sezonie sporo oleju ze skrzyni i musiałem dolać (tanio nie było) i poci się olejem między głowicami 3 i 4. No i te błędy trzeba ogarnąć.

piozz    61

O tyle dobrze ze glowice dzielone, ale do nich sie dobrac to krecenia jest.. A na ten sezon szykuje sie z wymiana oleju i filtrow w skrzyni. Jakim olejem zalana masz skrzynie?

Marcelix    64

Ja w ubiegłym sezonie wymieniałem, zalany mam Shell Spirax 10W30

Przed chwilą, Marcelix napisał:

Ja w ubiegłym sezonie wymieniałem, zalany mam Shell Spirax 10W30 W ubiegłym roku płaciłem za niego 15zł/L w tym już 17zł/L

piozz    61
piotrbm_211320 napisał:

ogólnie na elektrykę b jak jest zaniedbana to ma duży wpływ na szybkie uszkodzenie skrzyni jak jeździ płynie i nie strzela ze sprzęgła to można kupować

Jak moze byc przyczyna takiego strzelania?!?!

Marcelix    64
Dnia 16.09.2020 o 20:53, piozz napisał:

O co powiesz o Fuchs?!

To też dobre oleje, tylko nie wiem jak cenowo. Ja nie miałem blisko po Fuchs'a więc zalałem Schell'a.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cyborg15
      Wszyscy maja to my tez Jakie macie DF-y??? Ja mam Agrotrona 150

W związku w tym, że mało osób czyta temat od początku i nie stosuje się do moich "zaleceń" to pozwalam sobie dopisać w pierwszym poście:

Proponuję, że jak już piszecie jakie macie DF-y to żebyście pisali jakieś podstawowe informacje o nim tj.
      -model
      -jak się sprawuje
      -cena jaką za niego daliście
      -czy były jakieś awarie
      -czy to ciągnik główny czy pomocniczy
      -z czym pracuje
      -ilość mtg
      -czy kupiliście go nowego czy używanego
      -rok produkcji
      -opcja.
      Oczywiście nie musicie tak jak w giełdzie wypisywać wszystkich podpunktów ale fajnie by było gdybyście jak najwięcej tego wypisali -Olik
    • Przez Farmer025
      Witam mam problem z wstecznym w agrostarze nie wchodzi on tak jak trzeba często żeby go włączyć trzeba ruszyć trochę  ciągnikiem do przodu. Na zgaszonym silniku również nie wchodzi inne wchodzą bez problemu (M,H,L,LL).  Jeszcze jedno do czego jest przycisk ASM
    • Przez rafal2511
      WITAM.
      Od niedawna posiadam deutza fahra dx 4.51. mam problem gdyz sie strasznie grzeje pracach polowych . jak na ciagnik 85 km to powinien sobie dawac rade bez problemu z siewnikiem amazone d7 3 metry a ty szok strasznie sie grzeje dochodzi prawie do konca. podobnie z agregatem uprawowym 3 metrowym. nie daje sobie zbytnio rady. znajony na podobnej mocy ciągnik i bez problemu sobie daje rady z zestwem uprawowo-siewnym 3 metry a moj ma problemy z samym agregatem . pdobnie z siewka do nawozy jedno osiową gdzie nasypie tone nawozy i juz jest priblem a stara sześdziesiątka sobie daje rade bez problemu. co może być z nim?

PROSZE O PORADY
    • Przez velFoka
      Witam. Mam w Agrotronie hamulce do przyczepy hydrauliczne i jest lam gniazdo ls. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak to działa te ls i jak do przyczepy się podłącza?
    • Przez grzesiek1098
      Witam. Mam problem z brakiem ciśnienia oleju silnikowego. W ciągniku zostały wymienione tłoki ponieważ były pęknięte i silnik miał silne przedmuchy. Po złożeniu i odpaleniu brak ciśnienia, kontrolka nie gasnie, wkręcony zegar pokazuje zero. Przed remontem oprócz przedmuchów wszystko było w porządku, ciśnienie było w normie. Jakieś sugestie? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj